منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل ویژه قیمت بیت کوین بر اساس سقوط بازار اخیر

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل ویژه قیمت بیت کوین بر اساس سقوط بازار اخیر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ تجزیه و تحلیل ویژه قیمت بیت کوین بر اساس سقوط بازار اخیر

تحلیل ویژه قیمت بیت کوین: پس از رسیدن بیت کوین به 21404 دلار، آیا باید منتظر کاهش بیشتر باشیم؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که تمام امیدها برای احیای قیمت بیت کوین اکنون به پایان رسیده است. کاهش شدید قیمت بیت کوین نشان می دهد که فروشندگان دست بالا را دارند. شمعدان قرمز بزرگ در نمودارهای ساعتی روند نزولی را در بازار کریپتو نشان می دهد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال قبل از پایان هفته کاهش یافته اند. این حرکت شدید به دلیل تثبیت کاذب قیمت است، جایی که طبق تحلیل های کارشناسان، خریداران از قیمت بیت کوین حمایت نکرده اند.

سکه btc 2

افزایش بالقوه صعودی در حال حاضر شکست خورده است و این ارز دیجیتال با مقاومت 23000 دلاری مواجه شده است. گسترش باندهای بولینگر نشان می دهد که کاهش بیشتری در بازار در پیش است. بازارهای سهام وارد فاز اضافه خرید شده اند و شاخص های کلان جهانی خنثی هستند. تنش های ژئوپلیتیکی نیز باعث نوسانات بیشتر در بازارهای نوظهور شده است.

افت بزرگ

چند ساعت گذشته نشان می دهد که خریداران قادر به دفاع از حمایت 22000 دلاری نیستند زیرا این قیمت بیت کوین به سطح 21404 دلار رسیده است.تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این ارز به سمت 21800 دلار در حال حرکت است. خریداران بسیار محتاط هستند زیرا معامله گران کوچک روزانه موقعیت های خرید خود را بسته اند. همبستگی با بازارهای سهام فقط اوضاع را برای سرمایه گذاران بیت کوین بدتر می کند.

1d 2

مقاومت 24000 دلاری در تایم فریم روزانه بسیار قوی به نظر می رسد. پس از سه رد متوالی قیمت از این منطقه، قیمت بیت کوین به شدت به سمت منطقه حمایتی 22000 دلار سقوط کرد. یک کندل قرمز بلند نشان دهنده قدرت نزولی فروشندگان کوتاه مدت است. ممکن است تلاش هایی برای خرید نزدیک به سطح قیمت 21800 دلار وجود داشته باشد، اما به معامله گران روزانه توصیه می شود که محتاط باشند.

نمودار 4 ساعته قیمت بیت کوین: خرس ها در حال حاضر بازار را در دست گرفته اند

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA 20) قیمت را حتی پایین‌تر می‌آورد و خرس‌ها را تشویق می‌کند تا موقعیت‌های فروش بیشتری باز کنند. شاخص قدرت نسبی نیز افت شدید قیمت ها را طی چند ساعت گذشته نشان می دهد. بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، این ارز دیجیتال حتی به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه نزدیک به 22100 دلار نیز رسیده است. کاهش بیشتر می‌تواند به سطوح زیر 20400 دلار منجر شود، در این صورت ما باید انتظار یک رالی نزولی را داشته باشیم تا صعودی.

4 ساعت

از آنجایی که سناریوی فعلی به یک روند نزولی تبدیل می شود، معامله گران می توانند قیمت را به 19500 دلار و سپس حمایت 18000 دلار کاهش دهند. قیمت به طور کامل توسط خطوط باند بولینگر بالا رد شده است، جایی که مثلث نزولی نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت است.

واگرایی نزولی به سناریوی نزولی قیمت کمک می کند. به گفته خریداران، آنها باید منتظر سطوح پایین تر برای خرید بیت کوین باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.