منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ

آمار در حال بهبود است

از جولای 2022، اکوسیستم بیت کوین تحت تأثیر عوامل تعیین کننده زیادی قرار خواهد گرفت. از جمله، درآمد ماینر به دلار، مشکل شبکه و سرعت هش بهبود یافته است. صنعت استخراج بیت کوین (BTC) استرس مالی زیادی را در سال 2022 تجربه کرد. زیرا یک بازار نزولی بلندمدت به طور مستقیم بر درآمد آنها در صورت تبدیل به دلار آمریکا تأثیر می گذارد. با این حال، ماینرهایی که در کمترین روز درآمد ماینینگ سال یعنی 13 ژوئن انعطاف پذیر بودند، شاهد افزایش 68.63 درصدی درآمد استخراج در ماه بودند.

در طول سال، درآمدهای استخراج بیت کوین به دلیل تعدادی از عوامل مرتبط با احساسات سرمایه گذار کاهش یافت. این احساسات ناشی از استرس سقوط بازار، فروپاشی اکوسیستم و از دست دادن سرمایه گذاری ها بود. با کاهش نویز، اکوسیستم بیت کوین در چندین عامل از جمله درآمد ماینرها به دلار، مشکل شبکه و سرعت هش بهبود یافته است.

داده های blockchain.com تأیید می کند که درآمد استخراج بیت کوین در یک ماه نزدیک به 69 درصد افزایش یافته است. از 13.928 میلیون دلار در 13 جولای به 23.488 میلیون دلار در 12 آگوست. افزایش قابل توجه درآمد استخراج بیت کوین، علیرغم هزینه های عملیاتی بالا، آن را به عنوان یک تجارت قابل دوام نشان می دهد. علاوه بر این، قیمت‌های پایین‌تر سخت‌افزار استخراج (GPU) به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اجازه می‌دهد. تا زیرساخت های موجود خود را گسترش دهند زیرا به دنبال استخراج 2 میلیون بیت کوین آخر هستند.

همراه با درآمد ماینینگ، نرخ هش بیت کوین در ماه گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافت و مقاومت شبکه را در برابر حملات دوگانه خرج افزایش داد. با این حال، دشواری شبکه برای اولین بار از ژوئن افزایش یافت. سختی شبکه معیاری است که نشان می دهد استخراج یک بلوک جدید بیت کوین چقدر دشوار است. با انعکاس نتایج مثبت در سراسر شبکه بیت کوین؛ شرکت‌های استخراج کریپتو طی ماه گذشته شاهد افزایش قیمت سهام خود بوده‌اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.