منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ پرونده SEC علیه ریپل همچنان ادامه دارد

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ پرونده SEC علیه ریپل همچنان ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ پرونده SEC علیه ریپل همچنان ادامه دارد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال حذف شهادت شاهدان آزمایشگاه ریپل است. آژانس خواهان پاسخ دقیق به درخواست خود است. پرونده SEC علیه ریپل هنوز ادامه دارد.

SEC روز چهارشنبه این درخواست را به قاضی آنالیسا تورس ارسال کرد. به نظر می رسد SEC پاسخی 90 صفحه ای برای حمایت بیشتر از درخواست ماه ژوئیه خود برای حذف شهادت ده شاهد متخصص ریپل ارائه کرده است. این درخواست پس از آن مطرح شد که یک قاضی در 28 آوریل دستور داد درخواست‌ها و پاسخ‌های مشابه به 15 صفحه برای هر شاهد کارشناس محدود شود.

در دسامبر 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایتی را علیه ریپل تنظیم کرد و ادعا کرد که XRP یک اوراق بهادار ثبت نشده به ارزش بیش از 1.38 میلیارد دلار است. SEC همچنین کریس لارسن، مدیرعامل ریپل و برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل را به عنوان متهمان به اتهام کمک و مشارکت در انجام تخلفات ریپل معرفی کرد.

در 14 آگوست، قاضی سارا نتبرن، درخواست ریپل را برای ارائه دو احضاریه برای احراز هویت هفت نوار از مقامات SEC که اظهارات عمومی می کردند، پذیرفت. این روند همچنان ادامه دارد. ریپل با 2.1 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با 0.3476 دلار معامله می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.