منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ با به روز رسانی شبکه اتریوم برای ماینرها چه اتفاقی خواهد افتاد؟

تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ با به روز رسانی شبکه اتریوم برای ماینرها چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ با به روز رسانی شبکه اتریوم برای ماینرها چه اتفاقی خواهد افتاد؟

به روز رسانی شبکه اتریوم و استخراج کنندگان اتریوم

در جامعه ارزهای دیجیتال درباره به‌روزرسانی اتریوم صحبت‌های زیادی شده است، اما حساسیت و بحث بین ماینرها در شبکه اتریوم یک مسئله جدی است. اتریوم در حال حرکت به سمت مکانیزم اثبات سهام است که بسیار دوستدار محیط زیست است. این موضوع ماینرها را در شرایط سختی قرار داده است زیرا پس از به‌روزرسانی اتریوم از حلقه خارج می‌شوند.

در حالی که برخی از ماینرها منتظر یک هارد فورک جدید هستند، برخی دیگر تصمیم می گیرند به شبکه های دیگر بروند.

چه اتفاقی می افتد؟

اخیراً یکی از بزرگترین استخرهای استخراج اتریوم، اترمین، اعلامیه مهمی را اعلام کرده است. بر اساس این اطلاعیه، پس از اتمام مرحله گذر از مرحله اثبات کار، استخرهای ماینینگ تنها حالت برداشت پاداش را فعال خواهند کرد. این بدان معناست که ماینرها برای انجام عملیات استخراج خود باید به شبکه جدیدی غیر از اتریوم بروند.

او گفت: «همه سرورهای اترمین خاموش خواهند شد و دیگر نمی‌توانید ماینر خود را به استخر اتریوم اترمین متصل کنید. برای دریافت موجودی حساب خود، می توانید پرداخت دستی را در صفحه داشبورد شخصی خود انجام دهید.

با این حال، Ethermine به ماینرها توصیه می کند که به دیگر استخرهای استخراج با عملکرد بالا بپیوندند. مانند Ethereum Classic، RVN، ERGO و BEAM.

عدم پشتیبانی از مکانیسم اثبات کار شبکه اتریوم

از یک طرف، انجمن اثبات کار اتریوم توسط چندین صرافی مانند Poloniex پشتیبانی می شود. این صرافی قبلاً دو توکن اتریوم را به پلتفرم خود معرفی کرده است.

علاوه بر این، استخرهای ماینینگ مانند اتریوم تصمیم گرفته اند از چنین توکن هایی پشتیبانی خاصی ارائه نکنند. با این حال، انجمن اثبات کار اتریوم به تلاش های خود ادامه می دهد.

*** به همه توصیه می کنیم قبل از هاردفورک اتریوم خود را از تمام استخرهای ماینینگ خارج کنند!!!

Ethereumpow – 17 آگوست 2022

کدام مسیر

همانطور که توسط Ethermine پیشنهاد شده است، بسیاری از ماینرها به شبکه Ethereum Classic مهاجرت کرده اند زیرا هش ریت کلی طی چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

طبق نمودار 2miners، هش ریت کلاسیک اتریوم در ماه جولای حرکتی صعودی را تجربه کرد. و از آن زمان، به طور پیوسته هش ریت شبکه را افزایش داده است. بنابراین، این نشان دهنده انتقال استخراج کنندگان اتریوم به جامعه کلاسیک اتریوم است.

افزایش قیمت اتریوم کلاسیک سیگنال خوبی برای ماینرها برای ورود به شبکه بود زیرا می توانستند سود بیشتری کسب کنند.

علاوه بر اتریوم کلاسیک، چند روز پیش افزایش جزئی در هش ارگو نیز ثبت شد. هش ریت این شبکه برای مدتی به 15.24 TH/s رسید، که این واقعیت را بیشتر نشان می‌دهد که رفتارها از شبکه اتریوم خارج می‌شوند.

با این حال، انجمن اثبات کار اتریوم احساس نمی کند که انتقال به شبکه کلاسیک اتریوم گزینه مناسبی برای آنها باشد.

اخیراً، در نامه سرگشاده‌ای که توسط انجمن اثبات کار اتریوم تهیه شده است، اشاره کردند که قدرت محاسباتی اتریوم کلاسیک تنها 27 TH/s است که در مقایسه با TH/S 996 اتریوم بسیار کمتر است.

در نتیجه، آن‌ها نگران هستند که شبکه کلاسیک اتریوم نتواند تمام ظرفیت پردازش شبکه اتریوم را مدیریت کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.