منو سایت

تجزیه و تحلیل Arzinja Ethereum در 4 فوریه 1401

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل Arzinja Ethereum در 4 فوریه 1401

اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، در حال حاضر حدود 1600 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن حدود 200 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال محبوب در هفت روز گذشته حدود 4 درصد رشد و در سال گذشته منهای امروز حدود 36 درصد رشد داشته است. در این مقاله به بررسی و تحلیل اتریوم می پردازیم.

تجزیه و تحلیل اتریوم اتریوم

در پمپ جمعه گذشته، اتریوم به کانال 1600 دلار رسید و به 1680 دلار رسید و پس از رسیدن به آن قیمت، حدود 5 درصد اصلاح شد. این قیمت بار دیگر قیمت اتریوم را در 4 نوامبر 2022 به سطوح بسیار پایین تری رسانده است، بنابراین محدوده مهمی برای اتریوم در راه است.

تجزیه و تحلیل اتریوم

در زمان نگارش این مقاله، به نظر می رسد اتریوم در حال شکل گیری یک الگوی پرچم است و در نزدیکی خط روند نزولی این الگو قرار دارد. الگوی پرچم نوعی الگوی ادامه است. یعنی اگر قیمت بالاتر از این الگو بشکند، به اندازه دسته این پرچم فرصت رشد وجود دارد. با توجه به این مدل، می توان انتظار داشت که در صورت شکسته شدن خط روند نزولی سبز، اتریوم به قیمت 1790 دلار (خط قرمز) حرکت کند.

تجزیه و تحلیل اتریوم

تجزیه و تحلیل اتریوم در نمودار 4 ساعته

در صورت کاهش، محدوده 1620 دلار (جعبه سبز) پشتیبان اصلی قیمت اتریوم است و سپس 1500 دلار می‌تواند پشتیبانی اصلی برای جلوگیری از کاهش بیشتر باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

2.5/5 – (4 امتیاز)