منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل Arzindza بررسی وضعیت ارز دیجیتال Solana SOL

تجزیه و تحلیل Arzindza بررسی وضعیت ارز دیجیتال Solana SOL

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل Arzindza بررسی وضعیت ارز دیجیتال Solana SOL

سال 2023 تا کنون سال خوبی برای بازار ارزهای دیجیتال بوده است. به خصوص برای آلت کوین ها و به ویژه برای ارز دیجیتال Solana (SOL) که در حال حاضر با ارزش بازار در حدود 13.6 میلیارد دلار در رتبه دهم قرار دارد. در این مقاله با بررسی و تحلیل سولانا همراه ما باشید.

تجزیه و تحلیل سولانا (SOL)

سولانا سال جدید را با 9.8 دلار آغاز کرد و در زمان نوشتن این مقاله حدود 25 دلار معامله می شود. SOL از ابتدای سال روند صعودی را شکل داده است و با این روند از حدود 12 دلار افزایش یافته است.

تحلیل سولانا

تجزیه و تحلیل سولانا نمودار 4 ساعته SOL/USDT

در حال حاضر، سطح مهم جلوتر از قیمت سولانا، محدوده 25.5 دلار (جعبه قرمز) است. با اضافه کردن فیب اصلاحی به نمودار (38 دلار تا 8.4 دلار)، می بینیم که این محدوده با سطح فیب 0.61 همپوشانی دارد و این محدوده را به مقاومت قوی تبدیل می کند. اگر این مقاومت شکسته شود، قیمت می تواند تا حدود 32 دلار (و سطح فیب 0.78) افزایش یابد. از جنبه نزولی، اگر خط روند صعودی شکسته شود، جعبه سبز در محدوده 20 دلار می تواند به عنوان یک پشتیبان اصلی عمل کند. این محدوده نیز با سطح فیب اصلاحی 0.38 مطابقت دارد.

از سوی دیگر، یک واگرایی منفی معمولی در نمودار سولانا و اندیکاتور RSI مشاهده می شود. این نوع واگرایی یک سیگنال معکوس در نظر گرفته می شود. در حال حاضر، باید منتظر ماند و دید که چه قیمتی برای تطبیق با این محدودیت ها تصمیم می گیرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.