منو سایت

تجزیه و تحلیل Arzindja تعویض پنکیک (کیک)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل Arzindja تعویض پنکیک (کیک)

توکن مبادله غیرمتمرکز Pancake Swap، CAKE، در زمان نگارش مقاله با قیمت 3.73 دلار معامله می شود و با حجم معاملات 42 میلیون در رتبه 66 از نظر ارزش بازار قرار دارد. این ارز دیجیتال نسبت به 24 ساعت گذشته تغییر قیمت محسوسی را ثبت نکرده است اما در دوره حساسی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل تبادل پنکیک

این کیک از 2 ژانویه روند صعودی را شکل داده است. این خط روند بارها قیمت را بالا برده است. در 14 ژانویه، زمانی که بازار کریپتو افزایش یافت، کیک به بالاترین قیمت کوتاه مدت جدیدی دست یافت و به 3.93 دلار رسید. پس از ثبت این قیمت، کیک یک روند نزولی (خط چین قرمز) در نمودار ساعتی خود ایجاد کرد که در حال حاضر به عنوان مقاومت قیمت عمل می کند.

تجزیه و تحلیل تبادل پنکیک

تجزیه و تحلیل نمودار تعویض پنکیک در Sagti

اگر این خط روند نزولی بشکند و بالاتر از این سطح تثبیت شود، قیمت کیک می تواند در مرحله اول به 3.92 دلار (خط قرمز) و سپس به 4.1 دلار (خط نارنجی) در مرحله دیگر افزایش یابد.

اگر قیمت از این نقطه بهبود یابد، محدوده 3.6 دلار (خط سبز) حمایت فوری پشت قیمت است و اگر این حمایت نتواند از سقوط جلوگیری کند، ممکن است قیمت به روند صعودی و خط روند حمایتی خود بازگردد (خط چین سبز). . همچنین، اگر بازار قرمز شود و مرحله اصلاح را شروع کند، محدوده 3.3 دلار می تواند به عنوان پشتیبان اصلی کیک عمل کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.