منو سایت

تجزیه و تحلیل هزینه اتصال Arzinja Mag China

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل هزینه اتصال Arzinja Mag China

تجزیه و تحلیل هزینه اتصالات در چین

Chainlink اخیرا با انتشار آخرین به روز رسانی خود، Chainlink Node نسخه 1.9.0، خبرساز شد. این به روز رسانی مدیریت گره ها را ساده می کند و عملکرد و انعطاف پذیری کارهای اوراکل را افزایش می دهد. این پیشرفت برای سکه کاملاً مثبت به نظر می رسد. با این حال، با توجه به اطلاعات ارزش بازار سکه، این موضوع در نمودار این سکه منعکس نشده است. قیمت ارز دیجیتال China Link در هفت روز گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافته است.

در زمان انتشار، ChinaLink با ارزش بازار بیش از 3.46 میلیارد دلار با قیمت 7.05 دلار معامله شد. به هر حال، چندین شاخص در زنجیره نیز نتیجه مشابهی از کاهش قیمت را نشان می دهد.

Chainlink با وجود نشان دادن علائم منفی در نمودارها، توانست یکی از محبوب ترین سکه ها در بین 500 نهنگ برتر اتریوم باشد. با این حال، همه چیز برای Chainlink چندان خوب به نظر نمی رسد زیرا بیشتر معیارهای زنجیره به نفع Chainlink نیستند. به عنوان مثال، حجم Chainlink پس از جهش هفته گذشته کاهش یافت که یک سیگنال منفی برای بلاک چین است. نه تنها این، بلکه رشد شبکه لینک نیز کند شده و احتمال کاهش قیمت در روزهای آینده را افزایش داده است.

مدار

اگرچه ارزش بازار ChinaLink به صورت واقعی (MVRV) افزایش یافت، اما همچنان نسبت به هفته گذشته بسیار کمتر بود. این یک پرچم قرمز دیگر برای بلاک چین بود. با این حال، چندین معیار به نفع قیمت چین لینک بود. به عنوان مثال، فعالیت های توسعه در Chainlink در هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافت، که خبر خوبی برای این کوین بود زیرا نشان دهنده تلاش بیشتر توسعه دهندگان برای بهبود شبکه است. علاوه بر این، اشاره های اجتماعی به Chainlink نیز در هفته گذشته افزایش یافت که نشان دهنده محبوبیت روزافزون این سکه است.

شاخص رشد شبکه پیوند چین

شاخص رشد شبکه پیوند چین

منتظر اتفاقات غیرمنتظره باشید…

نگاهی به نمودار روزانه قیمت اوراق قرضه چین تصویر متفاوتی را نشان داد. میانگین متحرک نمایی (EMA) یک متقاطع صعودی را نشان داده است و شانس صعود قیمت را در روزهای آینده افزایش می دهد. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز یک سیگنال صعودی ثبت کرد و به موقعیت خنثی رفت.

نمودار ارزش بازار پیوند چین

نمودار ارزش بازار پیوند چین

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.