منو سایت

تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Solana

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Solana

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا

اگرچه بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از سقوط صرافی FTX توانستند روند صعودی را نشان دهند، قیمت سولانا نزولی باقی ماند. سولانا یکی از ضعیف‌ترین ارزها در حوزه کریپتو در نوامبر 2022 بود. عملکرد قیمت سولانا در نوامبر توسط خرس‌ها کنترل می‌شد، اما آیا می‌توانست قبل از پایان سال دوباره افزایش یابد؟

سرمایه گذاران کوچک مراقب سولانا باشند

قیمت سولانا از اوج 38.79 در ماه نوامبر 65 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با 13.50 دلار معامله می شود. علاوه بر این، حجم معاملات روزانه با 25 درصد کاهش نسبت به روز گذشته به حدود 220 میلیون دلار در زمان انتشار رسیده است. سود خرده فروشی و حجم معاملات سولانا پس از سقوط FTX ضربه بزرگی خورد.

حجم معاملات سولانا

حجم معاملات سولانا

حجم معاملات سولانا در حال حاضر در پایین ترین حد ماهانه است و در حالی که بازار نقدی سولانا تا حد زیادی نوسان به نظر می رسید، بازارهای آتی عملکرد چندان بهتری نداشتند. شاخص نرخ باز سولانا در دوم دسامبر با 1.25 درصد کاهش به 208.9 میلیون دلار رسید.

تامین مالی از Reit Solana

تامین مالی از Reit Solana

نرخ تامین مالی این ارز دیجیتال همچنان منفی بود، به این معنی که معامله گران کوتاه مدت بر بازار تسلط داشتند. این معمولا نشان دهنده روند نزولی قیمت سولانا است. علاوه بر این، در 24 ساعت گذشته حدود 207000 دلار پوزیشن های خرید و از سوی دیگر 89000 دلار از موقعیت های فروش منحل شد. انحلال پوزیشن های خرید سیگنال واضح دیگری از روند نزولی است.

آمار انحلال موقعیت سولانا

آمار انحلال موقعیت سولانا

بر اساس داده های شبکه های اجتماعی، علاقه ضعیف به سولانا

اقدامات اجتماعی برای سولانا افزایش معنی داری نشان نداد. در حالی که احساسات اجتماعی قوی هنوز در قلمرو منفی بود، حجم اجتماعی کاهش یافت.

شاخص های اجتماعی سولانا

شاخص های اجتماعی سولانا

احساسات اجتماعی با وزن منفی نشان دهنده تقاضای کم سولانا در بازار است. همچنین، آمارهای اخیر NFT از مساری نشان داد که آینده سولانا یکی از بدترین آسیب‌های خرس‌ها در این بخش خاص است. فروش NFT در شبکه Solana تا 48 درصد کاهش یافت، بزرگترین افت در مقایسه با رقبایی مانند Ethereum و Polygon. یکی از این روندهای مثبت برای سولانا افزایش فعالیت های توسعه ای آن بود که به طور بالقوه می تواند اعتماد سرمایه گذاران را افزایش دهد.

شاخص توسعه شبکه سولانا

شاخص توسعه شبکه سولانا

چشم انداز کلی سولانا حاکی از بهبود بلندمدت است و فروشندگان همچنان بر خریداران کوتاه مدت تسلط دارند. مقاومت روانی 20 دلار می تواند نقش مهمی در تایید بهبود قیمت سولانا داشته باشد. اگر روند نزولی ادامه یابد، قیمت ممکن است به زیر سطح 10 دلار سقوط کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.