تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Litecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Arzindza Litecoin

آیا لایت کوین به 100 دلار می رسد؟

بازار ارزهای دیجیتال این هفته پس از سقوط صرافی ارزهای دیجیتال FTX که یکی از سه صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بود، روند نسبتاً صعودی را آغاز کرد. اما رشد قابل توجه لایت کوین امیدها را برای شروع افزایش قیمت این ارز دیجیتال افزایش داده است.

به طور خاص، افزایش قیمت لایت کوین در چند روز گذشته نشان می دهد که این ارز دیجیتال ممکن است تا 100 دلار افزایش یابد.

همانطور که یک تحلیلگر معروف رمزارز توضیح داد:

لایت کوین با موفقیت خط بالایی کانال صعودی را شکست و برای چند روز بالای آن ماند و اکنون دوباره در حال افزایش است و به سمت منطقه 90 تا 100 دلار می رود.

نمودار قیمت لایت کوین سه روزه

علاوه بر این، سه هفته پیش لایت کوین بالاترین گردش توکن غیرفعال را در چهار سال گذشته داشت و همچنین کاهش میانگین سن سرمایه گذاری توکن ها را گزارش کرد که یک سیگنال صعودی بسیار قوی است.

میانگین سن سرمایه گذاری لایت کوین

در همین حال، لایت کوین در تمام نمودارهای خود دفاع صعودی داشته است و در زمان انتشار با قیمت 83.60 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 9.42 درصدی نسبت به روز گذشته و 15.85 درصدی در هفته از 21.54 درصد در 30 روز گذشته است. ارزش کل بازار این ارز دیجیتال 6 میلیارد دلار است.

لایت کوین با حرکت های قیمتی خود پیش بینی های تحلیلگران قبلی در مورد روند صعودی را تایید کرد. در واقع، Rekt Capital محاسبه کرد که لایت کوین باید ماه نوامبر را بالای 67 دلار ببندد و بالاتر از آن سطح نگه دارد تا ماه آینده بالاتر رود.

علیرغم خوش بینی نشان داده شده توسط تحلیلگران و مدل های نموداری، جامعه ارز دیجیتال Sabbatcoin Market دیدگاه نزولی در مورد قیمت لایت کوین برای 31 دسامبر 2022 دارد. آنها انتظار دارند تا پایان سال، قیمت این ارز دیجیتال به 62.9 دلار برسد. تخفیف در قیمت بیش از 25٪.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)