منو سایت

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین

بازار ارزهای دیجیتال در موج سبز قرار گرفته است زیرا اکثر دارایی‌های آن به دنبال بحران ناشی از سقوط FTX، زمانی یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان بود، با لایت کوین (LTC) که به طور خاص شاهد دستاوردها و نشانه‌های قابل توجهی بود، نقد شده است. رشد درخشان در آینده، بهبود. به طور خاص، افزایش قیمت لایت کوین در چند روز گذشته نشان می دهد که این ارز دیجیتال ممکن است افزایش تا 100 دلار را تضمین کند.

همانطور که تحلیلگر رمزارز توضیح داد:

LTC با موفقیت خط بالایی کانال صعودی را شکست و برای چند روز در بالا نگه داشت و اکنون برگشت کرده و به سمت منطقه 90 تا 100 دلار می رود.

تجزیه و تحلیل لایت کوین

علاوه بر این، لایت کوین سه هفته پیش بالاترین حجم توکن‌های غیرفعال در چهار سال گذشته و کاهش میانگین عمر سرمایه‌گذاری‌های توکن را به ثبت رساند، که طبق داده‌های Sentiment، یک هوش بازار ارز دیجیتال، «مواد تشکیل یک شکست صعودی» است. سکو.

قیمت لایت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین

در همین حال، لایت کوین در نمودارهای خود با افزایش قیمت 83.60 دلار در زمان انتشار، شاهد افزایش است که نشان دهنده افزایش 9.42 درصدی در روز، 15.85 درصدی برای هفته و 21.54 درصدی در 30 روز گذشته است.

لایت کوین بخرید

لایت کوین با اقدام قیمتی خود، پیش‌بینی‌های تحلیلگران قبلی در مورد روند صعودی را تأیید کرد. در واقع، Rekt Capital محاسبه کرد که LTC باید نوامبر را بالای 67 دلار ببندد و بالاتر از آن سطح نگه دارد تا «ماه آینده بالاتر برود.

علیرغم خوش بینی نشان داده شده توسط تحلیلگران و الگوهای نمودار، جامعه ارزهای دیجیتال در CoinMarketCap چشم انداز نزولی برای لایت کوین برای 31 دسامبر 2022 دارد، زیرا تخمین می زند که این ارز دیجیتال به طور متوسط ​​62.29 دلار معامله شود. این می تواند 25٪ کاهش قیمت فعلی باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.