منو سایت

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین آرزینجا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین آرزینجا

قیمت بیت کوین اوایل امروز با افت 6 درصدی همراه بود. این کاهش پس از آن صورت می گیرد که وزارت دادگستری و خزانه داری ایالات متحده (DOJ) در توییتر اعلام کرد که امروز اطلاعاتی را در مورد یک اقدام علیه یک نهاد بزرگ رمزنگاری افشا خواهد کرد. این خبر گمانه زنی های مختلفی را برانگیخت، برخی بر این عقیده بودند که این خبر مربوط به Binance America خواهد بود، در حالی که برخی دیگر از صرافی شکست خورده FTX صحبت می کردند. با این حال، FOMO حاصل باعث کاهش قیمت ها شد.

ساعاتی پیش وزارت دادگستری اعلام کرد که موسس یک صرافی ارز دیجیتال روسی به نام Bitzlato را به دلیل انتقال غیرقانونی 700 میلیون دلار ارز دیجیتال به میامی آمریکا دستگیر کرده است. این خبر بار دیگر بحث های مختلفی را برانگیخت و در مورد گسترش وزارت دادگستری مم هایی ایجاد کرد. اما به نظر می رسد این خبر چندان بزرگ نبود و تاثیر آن بر بازار نیز پایان یافت.

تجزیه و تحلیل بیت کوین در نمودار 4 ساعته

قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار 4 ساعته

قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله در حدود 20800 دلار در نوسان است. محدوده مهم در مسیر بیت کوین 21500 دلار (جعبه آبی) است و در قیمت های پایین تر، محدوده 20250 دلار (جعبه سبز) نقش حمایتی را ایفا می کند. در حال حاضر احتمال بازگشت به حمایت ذکر شده زیاد است و در صورت شکست این حمایت ممکن است قیمت به سمت سطح 18470 دلار حرکت کند.

اگر شروع به افزایش بیشتر کند و به سمت سقف کوتاه مدت قبلی حرکت کند، با شکستن و تثبیت جعبه آبی، می توان انتظار رشد تا محدوده 22800 دلار را داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.