منو سایت

تجزیه و تحلیل رمزنگاری ستاره ای Arzindzha

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل رمزنگاری ستاره ای Arzindzha

قیمت استلار (XLM) در داخل یک مثلث متقارن کوتاه مدت معامله می شود. با توجه به اقدام قبلی قیمت، احتمال وقوع شکست محتمل ترین سناریو است. قیمت Stellar (XLM) از 10 می به زیر خط مقاومت نزولی سقوط کرد. این خط چهار برابر (نماد قرمز) در برابر قیمت ایستاده است که آخرین آن در 18 مهر بوده است.

در 8 نوامبر، XLM به شدت سقوط کرد و منطقه پشتیبانی افقی 0.1 دلار را شکست. این شکست در بقیه بازار کریپتو مشاهده شد و منجر به کاهش 0.079 دلاری در روز بعد شد. این شکست باعث شد که RSI به پایین ترین حد خود یعنی 24 برسد. از آن زمان، این شاخص به سمت بالا حرکت کرده است. با این حال، واگرایی صعودی ایجاد نکرده است و همچنان زیر 50 معامله می شود. در نتیجه، پیش بینی قیمت استلار نزولی در نظر گرفته می شود تا زمانی که قیمت به منطقه 0.1 دلار بازگردد. اگر اینطور نباشد، نویدبخش قیمت های آینده نیست.

قیمت ستاره ای

بررسی قیمت ستاره

نمودار قیمت در دوره شش ساعته نیز نزولی است. قیمت استلار از 9 نوامبر در یک مثلث متقارن معامله می شود. در حالی که مثلث متقارن یک الگوی خنثی در نظر گرفته می شود، قیمت به سمت پایین مثلث حرکت می کند. بنابراین، شکست محتمل ترین سناریو خواهد بود. تعداد امواج فرعی داخل مثلث با رنگ مشکی نشان داده شده است. اندازه گیری ارتفاع مثلث از سطح شکست، هدف قیمت 0.068 دلار را نشان می دهد. برعکس، موج C در محدوده 0.091 دلار (خط قرمز) این پیش‌بینی نزولی قیمت XLM را باطل می‌کند.

استلار بخرید

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)