منو سایت

تجزیه و تحلیل اتریوم 9 فوریه 1401

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تجزیه و تحلیل اتریوم 9 فوریه 1401

تجزیه و تحلیل اتریوم

دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، اتریوم، چند روزی است که در کانال 1500 دلاری قفل شده است. در زمان نگارش این مقاله، اتر در حدود 1590 دلار معامله می شود. ارزش بازار این ارز دیجیتال شگفت‌انگیز حدود 195 میلیارد دلار است و در 24 ساعت گذشته تغییر محسوسی را ثبت نکرده است. با این حال، ETH در 30 روز گذشته توانست رشد 33 درصدی را تجربه کند. در این مقاله با تحلیل اتریوم در خدمت شما هستیم.

نمودار روزانه را بررسی کنید

تجزیه و تحلیل اتریوم

نمودار روزانه اتریوم به تتر

محدوده 1600 دلاری برای اتریوم بسیار حساس است. این سطح قیمت اتریوم را دو بار در 4 ماه گذشته به سطوح پایین تر رسانده است. گاوهای اتریوم در حال حاضر در تلاش برای شکستن این سطح هستند.

تجزیه و تحلیل اتریوم در نمودار 4 ساعته

تجزیه و تحلیل اتریوم

نمودار 4 ساعته اتریوم/تتر

اگر تلاش گاوها موفقیت آمیز باشد و قیمت بتواند از محدوده 1600 دلار (جعبه آبی) عبور کند و سپس روی آن تثبیت شود، اتر می تواند به سطوح بالاتر از جمله قیمت 2030 دلار حرکت کند. از سوی دیگر، اگر بازار آلتکوین قرمز شود و قیمت کاهش یابد، محدوده 1500 دلاری (جعبه قرمز) پشتیبان قوی برای اتریوم است و در صورت شکست این پشتیبانی، اتریوم ممکن است دوباره قیمت های پایین تری را در حدود 1300 دلار تجربه کند.

سرمایه‌گذاران اتریوم و البته همه سرمایه‌گذاران کریپتو در این هفته و چهارشنبه باید منتظر اعلام نرخ بهره بانک فدرال رزرو آمریکا باشند. انتظار می‌رود که نرخ بهره همچنان به افزایش خود ادامه دهد، تجربه‌ای که می‌تواند باعث نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.