منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ راه اندازی استیبل کوین Djed Cardano اعلام شد

تاریخ راه اندازی استیبل کوین Djed Cardano اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ راه اندازی استیبل کوین Djed Cardano اعلام شد

تاریخ راه اندازی استیبل کوین کاردانو “Djed” که مدت ها در انتظار آن بودیم اعلام شد. قیمت ADA امروز کاهش یافته است اما ممکن است هفته آینده بهبود یابد.

در 25 ژانویه، شبکه COTI اعلام کرد که استیبل کوین کاردانو هفته آینده راه اندازی خواهد شد. این شرکت تاریخی را مشخص نکرده است، اما پست های وبلاگ قبلی آنها نشان می دهد که این تاریخ قبل از پایان ژانویه خواهد بود. این شرکت اضافه کرد که تنها چیزی که راه اندازی را متوقف می کند، فرآیند همگام سازی شاخص زنجیره ای است. این پرتاب یک هفته پیش آغاز شد و قرار بود به مدت 14 روز ادامه داشته باشد، که نشان می دهد تاریخ پرتاب می تواند حدود 1 فوریه باشد. COTI همچنین اعلام کرد که DJED و سکه متعادل کننده آن SHEN در بورس Bitrue فهرست خواهند شد.

توکن های ADA در ازای DJED به قرارداد هوشمند این استیبل کوین ارسال می شوند. هنگامی که قیمت ADA در نوسان است، یک توکن سوم به نام SHEN به عنوان متعادل کننده عمل می کند. بنابراین، این استیبل کوین با ADA بیش از حد ایمن خواهد شد. کوتی هفته گذشته توضیح داد که Djed بین 400 تا 800 درصد بیش از حد اهرم شده است. یعنی مقدار اولیه آن در 4 تا 8 برابر مقدار کل Djed ضرب می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.