منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین Arzinja Mag ممکن است به 6000 دلار سقوط کند

بیت کوین Arzinja Mag ممکن است به 6000 دلار سقوط کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیت کوین Arzinja Mag ممکن است به 6000 دلار سقوط کند

بیت کوین به 6000 دلار سقوط کرد

فلوریان گرومز، مدیر عامل Midas Touch Consulting، معتقد است که بیت کوین ممکن است در آستانه اصلاح بیشتر زیر 10000 دلار باشد. به گزارش گرومز، بیت کوین احتمالاً در حدود 10،000 دلار پشتیبانی می شود و احتمالاً حدود 6000 دلار اصلاح می شود، در حالی که اشاره می کند که به دلیل نوسانات، پیشرو است. ارز دیجیتال ممکن است طی چند روز آینده تغییر کند. قیمت جزئی پیدا کنید این کارشناس مالی همچنین خاطرنشان کرد که خروج بیت کوین از بازار نزولی فعلی یک اتفاق خاص و ضروری است.

این بدترین وضعیت من در حال حاضر است [بیت کوین ۶۰۰۰ دلار]. من آن را رد نمی کنم. من فکر می کنم 10,000 دلار احتمالاً اتفاق خواهد افتاد و سپس شاهد یک جهش خوب در قیمت و شاید آزمایش دیگری در محدوده 10,000 تا 15,000 دلار خواهیم بود، مانند دو کفی در یک نقطه قیمت خاص. و این پایان زمستان کریپتو خواهد بود. پایان زمستان کریپتو، اما هنوز زمان می برد، فکر نمی کنم به این زودی اتفاق بیفتد.

بیت کوین شانس خوبی برای به دست آوردن 69000 دلار دارد

گرومز همچنین در مورد توانایی بیت کوین برای بازیابی رکورد 69000 دلاری خود با وجود رویدادهای صعودی مانند نصف شدن در سال 2024 ابراز تردید کرد. او اظهار داشت که بحران نقدینگی و عدم اطمینان نظارتی عواملی هستند که احتمالاً مسیر بیت کوین را از مسیر خود خارج خواهند کرد. اگر کل بخش کریپتو بتواند مانند گذشته بهبود یابد، پس از انجام نصف شدن بیت کوین، کل بخش احتمالاً در یک روند صعودی جدید قرار خواهد گرفت. بیت کوین از سال 2009 به طور پیوسته در حال رشد بوده است. در اصل، مقررات می‌تواند از یک بازار صعودی دیگر جلوگیری کند.

بهترین پوشش در برابر تورم

در عین حال، وی خاطرنشان کرد که طلا همچنان بهترین ذخیره ارزش و محافظت در برابر تورم است، عنصری که بیت کوین هنوز به آن دست نیافته است. Grooms قبلا پیش بینی کرده بود که روند صعودی بیت کوین احتمالا در سال آینده باز خواهد گشت. با این حال، او به سرمایه گذاران هشدار داد که با ادامه زمستان کریپتو منتظر شگفتی های صعودی و نزولی باشند. در همین حال، بیت کوین همچنان زیر سطح 20000 دلار معامله می شود.در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 19100 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته نزدیک به 1 درصد افزایش داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.