منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیت کوین به یک سیگنال فوق العاده صعودی نزدیک می شود

بیت کوین به یک سیگنال فوق العاده صعودی نزدیک می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیت کوین به یک سیگنال فوق العاده صعودی نزدیک می شود

به نظر می رسد سرمایه گذاران در تلاش هستند تا حرکت بعدی قیمت بیت کوین را پیش بینی کنند زیرا این ارز دیجیتال در محدوده 23000 قرار دارد. از آنجایی که در بازار ارزهای دیجیتال بلاتکلیفی وجود دارد، یکی از شاخص های فنی که سرمایه گذاران از نزدیک به آن توجه می کنند، تشکیل صلیب طلایی است.

با نزدیک شدن میانگین متحرک 50 روزه (MA) به میانگین متحرک 200 روزه، بیت کوین در آستانه شکل گیری یک الگوی سقوط بالقوه طلا است.

در سال 2019، زمانی که بیت کوین در منطقه 5000 دلاری معامله می شد، اعتصاب طلا باعث افزایش ارزش آن شد. رالی حاصل، بیت کوین را به بالاترین رقم در سال 2021 نزدیک به 69000 دلار رساند.

بیت کوین

تاثیر سقوط طلا بر بیت کوین

سقوط طلا در درجه اول یک شاخص صعودی است که نشان می دهد روند کوتاه مدت بیت کوین در حال تغییر به سمت صعودی است و به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش پایدار قیمت شود. شایان ذکر است که شکل گیری سقوط طلا از نظر تاریخی قبل از افزایش قیمت بیت کوین بوده است.

بازار به احتمال زیاد شاهد این الگوی بالقوه خواهد بود زیرا می تواند نشانه شروع یک بازار صعودی جدید برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در میان عدم اطمینان در مورد سلامت کلی بازار دارایی های دیجیتال باشد. به طور کلی، شکل گیری قریب الوقوع Golden Collision یک نشانه مثبت برای بازار ارزهای دیجیتال است و می تواند نشانه ای از آینده روشن برای بیت کوین باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.