منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیانگذار تتر: تتر هرگز از اصول خود عدول نکرده است

بنیانگذار تتر: تتر هرگز از اصول خود عدول نکرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیانگذار تتر: تتر هرگز از اصول خود عدول نکرده است

پس از شروع زمستان کریپتو در نیمه اول سال 2022 و فروپاشی اکوسیستم Terra، رابطه بسیاری از سرمایه گذاران با استیبل کوین هایی مانند تتر (USDT) دستخوش یک تغییر پارادایم شد. بسیاری از این ارزهای دیجیتال نتوانسته اند ادعای خود را در مورد ذخایر خود ثابت کنند. بنابراین مصرف کنندگان خواستار شفافیت بیشتر این مؤسسات در ارائه مدارک مربوط به رزرو خود شده اند.

به گزارش والکس و به نقل از بیت کوینیست، تتر یکی از ارزهایی است که سرمایه گذاران می خواستند مدرکی مبنی بر ذخایر آن منتشر کنند. در گزارشی که اخیراً منتشر شد، آمده است که شرکت ضریب افزایش USDT بدون شفافیت لازم کار می کند.

در این گزارش ادعا شده است که این شرکت به جای فروش نقدی، توکن های USDT را به صورت قرض گرفتن در اختیار کاربران خود قرار می دهد. علاوه بر این، این شرکت از افشای این موارد خودداری کرد. این اتهامات شک و تردیدهایی را در مورد حمایت تتر ایجاد کرده است.

این تنش ها علیه تتر با فروپاشی صرافی FTX افزایش یافت. زیرا بسیاری بر این باورند که وثیقه ارائه شده توسط این صرافی به ناشر تتر اکنون بی ارزش است.

با آتش این انتقادات، ریو کالینز (ریو کالینز)، یکی از بنیانگذاران تتر، تصمیم گرفت در CNBC ظاهر شود و از اقدامات شرکت دفاع کند.

کالینز اظهار داشت که تتر اسناد پشتیبان خود را به طور مداوم در وب سایت رسمی خود منتشر می کند. به گفته وی، این منابع در دسترس هر کسی است تا صحت ادعاها را تأیید کند.

کالینز همچنین گفت که این شرکت هر چند ماه یکبار حسابرسی می شود که به مقامات دولتی کمک می کند تا فرآیندهای تجاری و مدیریت سرمایه شرکت را نظارت کنند.

او همچنین توضیح داد که تتر یکپارچگی خود را در طول تاریخ عملیاتی خود حفظ کرده است. برای مثال، او گزارش داد که این شرکت هرگز نتوانسته تتر را دقیقاً با 1 دلار بازخرید کند.

کالینز ادعا می کند که تتر هرگز در طول زمان از اصول خود منحرف نشده است. به گفته وی، تتر آزمون زمان را پس داده و از بهترین تاکتیک ها برای محدود کردن ریسک های عملیاتی بهره می برد.

تتر حتی پس از فروپاشی Terra و شرکت های دیگری مانند 3AC با تنظیم کننده ها درگیر بوده است. همیشه در مورد شفافیت ذخایر این استیبل کوین تردید وجود داشته است.