منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیانگذاران Decentraland به عنوان طلبکاران Genesis Global ذکر شده اند

بنیانگذاران Decentraland به عنوان طلبکاران Genesis Global ذکر شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیانگذاران Decentraland به عنوان طلبکاران Genesis Global ذکر شده اند

سه تن از مدیران و بنیانگذاران پلتفرم متاورس Decentraland در میان 50 طلبکار برتر جنسیس گلوبال، وام دهنده رمزنگاری که روز پنجشنبه درخواست حمایت از ورشکستگی را ارائه کرد، معرفی شدند.

پس از آن که آدرس ایمیل شرکتی Santiago Sponda مدیر مالی شرکت Decentraland در اسناد دادگاه به عنوان مخاطب Heliva International، یک شرکت مستقر در پاناما که جنسیس 55 میلیون دلار بدهکار بود، مورد توجه قرار گرفت. اما با نگاهی دقیق‌تر مشخص می‌شود که دو بنیانگذار Decentraland با آدرس‌های ایمیل غیرسازمانی خود نیز در اسناد حضور دارند.

Esteban Ordano، یکی از بنیانگذاران Decentraland، که اکنون به عنوان مشاور این شرکت خدمت می کند، به عنوان فرد تماس برای موسسه ای به نام Winah Securities فهرست شده است. جنسیس به وینا که در همان طبقه و در همان ساختمان هلیوا است، تقریباً 27 میلیون دلار بدهکار است. اوردانو به دی بلاک گفت که وینا هیچ ارتباطی با دیسنترالند ندارد.

شرکت بازی سازی Big Time Studios نیز حدود 20 میلیون دلار بدهکار است. این شرکت توسط Ari Milich، یکی دیگر از بنیانگذاران Dicenterland اداره می شود. او Big Time را در سال 2020 راه اندازی کرد، اما مشاور Dicentraland باقی می ماند. میلیچ از اظهار نظر در این مورد خودداری کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.