منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بنیاد Arzinja Mag Luna سرمایه گذاران کوچک UST را بازیابی می کند

بنیاد Arzinja Mag Luna سرمایه گذاران کوچک UST را بازیابی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بنیاد Arzinja Mag Luna سرمایه گذاران کوچک UST را بازیابی می کند

FatManTerra در 7 اکتبر 2022 به توییتی از بنیاد لونا پاسخ داد، جایی که دنبال کنندگان توییتر خود را در مورد اینکه چرا هنوز به دارندگان UST پس از سقوط استیبل کوین لونا در می 2022 بازپرداخت نکرده است، به روز کرد.

طرح اولیه چه شد؟

در این توییت، LFG تعهد خود را برای بازپرداخت سرمایه‌گذاران کوچک‌تر با استفاده از ذخایر دارایی‌های باقی‌مانده خود تکرار کرد:

این توییت به‌عنوان اولین به‌روزرسانی در مورد وضعیت پس از یک موضوع توییتر در ماه مه منتشر شد که در آن LFG اعلام کرد قصد دارد از تمام سرمایه‌های باقی‌مانده خود برای جبران خسارت به کاربران باقی‌مانده UST، ابتدا کوچک‌ترین دارندگان، استفاده کند، اما هنوز نه.

این سازمان پس از سقوط در ماه مه 2022، از برخی وجوه ذخیره خود برای تقویت استیبل کوین دلاری UST استفاده کرده بود. در زمان انتشار، فهرست ذخیره شامل

313 بیت کوین، 39،914 بایننس کوین، 1،973،554 OAX، 1،847،079،720،720 T UST و 222،713،007 لونا کلاسیک.

FatManTerra بهانه شکایت را “به طور مشخص رقت انگیز” خواند، در حالی که یکی دیگر از کاربران توییتر، SonicTheBer، شکایت کرد، “این فقط یک کلاهبرداری سطح بعدی است.”

علاوه بر این، دادستان های کره جنوبی اخیرا دارایی های رمزنگاری شده توسط LFG را مسدود کردند. LFG قویا این ادعاها را رد کرد و گفت که از ماه می 2022 بیت کوین یا توکن های دیگر را از کیف پول خود جابجا نکرده است.

سپس FatManTerra از LFG خواست تا شواهدی را ارائه دهد که چرا در صورت مسدود نشدن وجوهش، نمی‌تواند توزیع وعده داده شده را انجام دهد:
در زمان انتشار، LFG هنوز پاسخی نداده است

پس از سقوط Terra، بسیاری از سرمایه گذاران UST برای بیان ناامیدی خود به انجمن Reddit رفتند، که باعث شد یک سرمایه گذار آماتور PersianCapital راه حلی را برای توزیع مجدد وجوه پیشنهاد دهد. برای هر سرمایه گذار کوچک TerraUSD که UST ها را به بانک رمزنگاری Terraform Labs واریز می کند، LFG می تواند 0.30 دلار از UST ها را برگرداند. در آن زمان، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، با این پیشنهاد موافقت کرد.

LFG چیست؟

بنیاد لونا گارد در ژانویه 2022 راه اندازی شد تا به اکوسیستم Terra کمک کند تا بازار استیبل کوین را متحول کند.