منو سایت

بلاک چین Arzindzha اعلام ورشکستگی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین Arzindzha اعلام ورشکستگی کرد

یکی دیگر از غول‌های سابق ارزهای دیجیتال، BlockFi، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده ثبت نام کرده است. بر اساس این اقدام، بلاک چین به گروه شرکت هایی مانند سلسیوس و 3AC پیوست.

مشکلات وام دهنده ارز دیجیتال زمانی آغاز شد که بازار نزولی در اوایل سال جاری، به ویژه پس از فروپاشی Terra، تشدید شد. چند ماه بعد، به نظر می رسید که یک قایق نجات توسط FTX پرتاب شده است، زیرا صرافی به BlockFi وام 400 میلیون دلاری با گزینه خرید شرکت بعداً تا سقف 240 میلیون دلار پیشنهاد داد.

با این حال، FTX به رهبری Sam Bankman در اوایل این ماه به طرز چشمگیری سقوط کرد و منجر به موج جدیدی از مشکلات شد. برخی گزارش‌ها ادعا کردند که بلاک چین در حال بررسی درخواست ورشکستگی است، اما نمایندگان شرکت در ابتدا آن را رد کردند. با این حال، همانطور که توسط CNBC گزارش شده است، وام دهنده رمزارز در واقع برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 در دادگاه نیوجرسی درخواست داده است.
در این پرونده آمده است که بلاک چین بیش از 100000 طلبکار دارد و بدهی های آن بین 1 تا 10 میلیارد دلار است. سخنگوی شرکت قبلا گفته بود:

ما در معرض مشکلات FTX و نهادهای مرتبط با آن هستیم، که شامل بدهی های Alameda به ما، دارایی های نگهداری شده در FTX.com و مبالغی است که از FTX.US در خط اعتباری ما برداشت نشده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.