منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بلاک چین بعد از پی پال مقصد بعدی صاحبان مشاغل است

بلاک چین بعد از پی پال مقصد بعدی صاحبان مشاغل است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بلاک چین بعد از پی پال مقصد بعدی صاحبان مشاغل است

چگونه Web3 چشم انداز تجارت الکترونیک را تغییر داد؟

به لطف نیروهای همگرا Web3 (بلاک چین، DeFi، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین)، الگوریتم‌های هوشمند جدید می‌توانند تجربه کاربر را تحلیل و تطبیق دهند. علاوه بر این، وب 3 بسیار گسترده تر از نسخه های قبلی وب خواهد بود. ماهیت غیرمتمرکز وب 3 بستر مناسبی را برای جریان سریع و شفاف اطلاعاتی ایجاد می کند که توسط یک مقام مرکزی سانسور نمی شود.

علاوه بر این، Web3 واسطه هایی مانند فیس بوک را که پول نقد (و اطلاعات شخصی) مصرف کنندگان را هنگام خرید آنلاین جمع آوری می کنند، حذف می کند. در عین حال، تمام جزئیات معاملات ما، خوب یا بد، عمومی است. افزایش امنیت و راحتی تراکنش‌های آنلاین، حجم معاملات تجارت الکترونیک را افزایش می‌دهد و کسب‌وکارها را به پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری تشویق می‌کند.

با حرکت بیشتر کسب و کارها از Web2 به Web3، بسیاری از تجار و مصرف کنندگان شروع به استفاده از راه حل های پرداخت رمزنگاری کرده اند.

اکثر پلتفرم‌های پرداخت آنلاین مانند PayPal و Stripe حدود 4 درصد کارمزد تراکنش دریافت می‌کنند. در حالی که با ارزهای رمزنگاری شده، نه تنها پرداخت های رمزنگاری یکپارچه هستند، بلکه به عنوان یک روش پرداخت نیز در حال افزایش هستند. امروزه با استیبل کوین ها، مردم دیگر نگران تبدیل به سکه های فیات و ناراحتی ناشی از برداشت پول از حساب های بانکی خود نیستند.

قدرت بلاک چین در مدل های کسب و کار قدیمی و جدید

مانند پذیرش تجارت الکترونیک Web2، راه درازی در پیش است تا Web3 بتواند طیف کاملی از مزایای ذکر شده را ارائه دهد. با این حال، معرفی قراردادهای هوشمند و پلتفرم های Web3 مانند Hyperledger چشم انداز تبادل ارزش را به طور چشمگیری تغییر داده است. Hyperledger Fabric توسط شرکت هایی مانند IBM برای موارد تجاری خاص که عملیات زنجیره تامین را بهینه می کنند، توسعه داده شد. دسترسی به دفتر کل با استفاده از Fabric به کسب و کارها این امکان را می دهد که همان داده های تغییرناپذیر را ببینند، که مسئولیت پذیری را تضمین می کند و فرصت جعل را به حداقل می رساند.

کاربران می توانند پیشرفت سفارشات خود را پیگیری کنند و هر کالا را به مبدأ خود ردیابی کنند. در عین حال، اپراتورهای زنجیره تامین می توانند سطوح موجودی و محموله ها را نظارت کنند، اقدامات مناسب را برای حل مشکلات و کشف تقلب انجام دهند. این به مصرف کننده و شرکت اجازه می دهد تا انتظار تحویل در زمان دقیق را داشته باشند. همه بسته ها را می توان به راحتی از طریق کاوشگر بلاک چین و در عین حال محافظت از حریم خصوصی مشتری نظارت کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)

مقاله بلاک چین مقصد بعدی صاحبان مشاغل پس از پی پال است اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ ظاهر شد. به نظر می رسد.