منو سایت

برنامه میکرواستراتژی لایتنینگ 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه میکرواستراتژی لایتنینگ 2023

Microstrategy برنامه Lightning را در سال 2023 راه اندازی خواهد کرد

مایکل سیلور، مدیر عامل MicroStrategy، گفت که این شرکت قصد دارد سال آینده راه حل ها و برنامه های کاربردی مبتنی بر شبکه لایتنینگ بیت کوین را منتشر کند. این شرکت بازرگانی در حال برنامه ریزی برای راه اندازی کیف پول لایتنینگ سازمانی و سرورهای لایتنینگ بود و به دنبال استخدام یک مهندس نرم افزار برای این کار بود.

برنامه های خرد استراتژیک در سال 2023

مایکل سیلور برنامه‌های این شرکت را در فضای توییتر فاش کرد و گفت که MicroStrategy در حال بررسی راه‌هایی برای ادغام راه‌حل‌های شبکه لایتنینگ است. به این ترتیب، این شرکت می تواند کاربران را قادر به پردازش تراکنش های بیت کوین سریع تر، ارزان تر و کارآمدتر کند.

اگر ما واقعاً یک کیف پول لایتنینگ برای استقرار سازمانی در یک طرف ایجاد کنیم و سپس از طرف دیگر … اگر یک سرور سازمانی ایجاد کنیم که می‌توانید از آن برای کسب درآمد از هر وب‌سایتی استفاده کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟

سیلور پیشنهاد کرد که کسب و کارها از شبکه لایتنینگ برای تشویق مشتریان با دادن مقادیر کمی بیت کوین (ساتوشی) در هنگام درخواست خدمات آنلاین خاص، استفاده کنند. او افزود که کمپین پاداش می تواند برای میلیون ها کاربر مفید باشد.

مایکل سیلور همچنین ادعا کرد که راه اندازی کیف پول شبکه لایتنینگ می تواند نقش مهمی در امنیت اینترنت داشته باشد. به عنوان مثال، افرادی که از صفحات وب مشکوک بازدید می کنند، می توانند “100000” ساتوشی (حدود 17 دلار با قیمت های فعلی) را برای محافظت از خود در برابر تهدیدات سایبری واریز کنند. دارایی ها زمانی بازیابی می شوند که کاربران بازدید از وب سایت خود را کامل کنند.

تبلیغات فلش

این شرکت آمریکایی اعلام کرد که MicroStrategy قصد دارد برنامه های کاربردی شبکه لایتنینگ را در سه ماهه اول سال 2023 گسترش دهد و معتقد است که می تواند میلیون ها نفر را جذب کند:

ما می خواهیم این امکان را برای هر شرکتی فراهم کنیم که در یک بعد از ظهر یک کیف پول لایتنینگ و معماری کیف پول لایتنینگ ایجاد کند و آن را برای [هزاران یا میلیون‌ها نفر] این را میسر کن

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.