منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ بیش از 50 درصد کاهش توکن نقدی تورنادو پس از تحریم ها

بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ بیش از 50 درصد کاهش توکن نقدی تورنادو پس از تحریم ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ بیش از 50 درصد کاهش توکن نقدی تورنادو پس از تحریم ها

این هفته پس از اینکه وب سایت تورنادو کش توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی (OFAC) ممنوع شد. قیمت توکن بومی سیستم پس از شروع هفته در بالاترین سطح 31.56 دلار، 56 درصد کاهش یافت. این توکن هفته را با 13.09 دلار به پایان رساند.

تورنادو کش

TornadoCash (TORN) یک توکن ERC20 و توکن بومی TornadoCash، یک سازمان غیرمتمرکز مستقل است که برای مدیریت حاکمیت و رای‌گیری استفاده می‌شود. این ارز در حال حاضر 691 امین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 15.5 میلیون دلار است. پس از اینکه وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های خود را اعمال کرد و Github وب سایت Tornado Cash را با حذف منبع آن از سایت خود آفلاین کرد، قیمت توکن شروع به کاهش کرد.

تورنادو کش در سال 2019 راه اندازی شد. پروتکل بلاک چین برای ارسال و دریافت تراکنش های ناشناس؛ توکن های اتریوم را با طیفی از توکن های دیگر ترکیب می کند و کاربر را ناشناس می کند. در تحریم تورنادو کش، وزارت خزانه داری آمریکا به استفاده از آن توسط گروه هکری لازاروس کره شمالی و پولشویی بیش از 103.8 میلیون دلار از هک های Horizon و Nomad Token Bridge در اوایل تابستان اشاره کرد. دفتر تحقیقات و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده (FIOD) اعلام کرد که تحقیقات در مورد Tornadoche در ژوئن 2022 آغاز شد. این زمستان ارزهای دیجیتال برای جامعه Tornado Cash سخت به نظر می رسد. به نظر می رسد در کنار بازار نزولی فعلی، تحریم ها، تعلیق ها و دستگیری ها ضربه فیزیکی به این پروژه وارد کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.