منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ واکنش بازار سهام و ارزهای دیجیتال به صورتجلسه FOMC

بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ واکنش بازار سهام و ارزهای دیجیتال به صورتجلسه FOMC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ واکنش بازار سهام و ارزهای دیجیتال به صورتجلسه FOMC

بانک مرکزی ایالات متحده به تلاش های خود برای مهار تورم با افزایش نرخ بهره ادامه می دهد. صورتجلسه نشست ماه جولای کمیته بازار آزاد فدرال امروز منتشر شد و بازارها واکنش خونسردی نشان دادند.

نرخ های بالاتر در راه است

بر اساس صورتجلسه ماه گذشته کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که امروز منتشر شد، بانک مرکزی ایالات متحده ممکن است دوباره نرخ بهره را افزایش دهد. در ماه جولای، افزایش 0.75 درصدی نرخ ها را به حدود 2.25 درصد تا 2.5 درصد افزایش داد. اکنون FOMC قصد دارد سرعت کاهش را در ماه سپتامبر دو برابر کند.

اعضا پیشنهاد می کنند که سرعت افزایش نرخ ها و کاهش ترازنامه به شرایط بازار و پاسخگویی به آنها بستگی دارد. آنها همچنین پیشنهاد می‌کنند که ممکن است لازم باشد نرخ سیاست‌های انقباضی برای ارزیابی تأثیر واقعی آنها بر تورم تعدیل شود. در پروتکل این جلسه آمده است:

اعضا موافقت کردند که به نظارت بر پیامدهای اطلاعات دریافتی بر چشم انداز اقتصادی در ارزیابی موضع مناسب سیاست پولی ادامه دهند و برای تعدیل موضع سیاست پولی در صورت لزوم آماده باشند.

واکنش بازار سهام و ارزهای دیجیتال

بازارها در ساعات منتهی به اخبار به طور قابل پیش بینی سرد بودند. ارزهای دیجیتال اصلی و شاخص های سهام در ساعات منتهی به اعلام روند نزولی ثابتی را نشان دادند. با این حال، به نظر می رسد بازار سهام و ارزهای دیجیتال در ساعات پس از انتشار این پروتکل واکنش های متضادی به این خبر داشته اند. هم نزدک و هم داو جونز بلافاصله پس از انتشار از جهش های کوتاهی برخوردار شدند. با این حال، این افزایش ها کوتاه مدت بودند و اکنون در سطوح قبل از اعلام معامله می شوند.

از سوی دیگر، ارزهای دیجیتال تغییری فوری اما متوسط ​​را شاهد بودند. بیت کوین و اتریوم پس از این اعلامیه کاهش جزئی را تجربه کردند. در آن روز به ترتیب 2.5 و 2 درصد کاهش یافتند. کمیته بازار آزاد فدرال بازوی سیاست گذاری فدرال رزرو است و مسئول تنظیم سیاست های پولی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.