منو سایت

بررسی بهمنی تحلیل ارز دیجیتال آواکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بررسی بهمنی تحلیل ارز دیجیتال آواکس

AVAX، توکن بومی شبکه بلاک چین بهمن، تقریباً 90 درصد از قیمت خود را از 144.96 دلار در 21 نوامبر 2021 از دست داده است. در زمان انتشار، ارز دیجیتال آواکس با قیمت 15.07 دلار معامله می شود و در نمودار قیمت قرمز قرار دارد. طبق داده های CoinGecko.

این آلتکوین در عملکرد روزانه خود 1.3 درصد و در هفت روز گذشته 3.9 درصد کاهش داشته است. Awax همچنین در 14 روز گذشته 11.7 درصد و در دو ماه گذشته نزدیک به 50 درصد کاهش یافته است. در حالی که بعید به نظر می رسد که یک رالی ناگهانی برای Awax رخ دهد، اما احتمال کاهش مجدد قیمت نیز وجود دارد.

همه چیز به این بستگی دارد که دارایی دیجیتال چقدر می تواند مقاومت بحرانی خود را تحمل کند، که تعیین می کند که آیا در چند روز آینده بالاتر یا پایین تر می شود.

آواکس سعی می کند از سقوط فرار کند

تنها در دو ماه، نماد بومی Avalanche با کاهش 49 درصدی مواجه شد.

تجزیه و تحلیل آواکس

آواکس در دو روز گذشته نوسانات شدیدی را از خود نشان داده است که منجر به تشکیل یک الگوی گوه نزولی در نمودار معاملاتی خود شده است. بر این اساس، ارز دیجیتال باید بالاتر از خط روند بسته شود تا خریداران بتوانند محدوده مقاومت باریک بین 18.3 تا 18.5 دلار را آزمایش کنند. اگر این اتفاق بیفتد، EMA 20 حرکت صعودی را برای آواکس تایید خواهد کرد.

در همین حال، شاخص قدرت نسبی کریپتو (RSI) توانست موقعیت خود را از فروش بیش از حد معکوس کند که می تواند به افزایش قیمت ها به سطوح بالاتر کمک کند. با این حال، اگر برعکس این اتفاق بیفتد، فروشندگان از این کاهش استفاده کرده و قیمت را به سمت حمایت قابل توجه در 12.6 دلار سوق خواهند داد.

برش بیشتر؟

طبق پیش بینی Coincodex، در پنج روز آینده آواکس به 15.30 دلار خواهد رسید. با این حال، این سطح از سود در مقایسه با کاهش قیمتی که احتمالاً در انتظار دارایی است، چیزی نیست. AVAX باید به توانایی گاوها برای غلبه بر اقدامات قیمتی مداوم خود برای بازیابی از این کاهش شدید در آینده ایمان داشته باشد.

با این حال، این ماموریت دلهره آور است زیرا انتظار می رود آنها از مرز 29 دلار عبور کنند تا آلتکوین را به 50 دلار برسانند، که متاسفانه هنوز تقریباً سه برابر کمتر از بالاترین رکورد خود است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)

نوشته نقد و بررسی تحلیل ارزهای دیجیتال آواکس بهمن اولین بار در ارزینجا مگ پدیدار شد. به نظر می رسد.