منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛ انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟

برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛ انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛ انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟

برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛ انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟ – ارز دیجیتال

از نظر تاریخی، کاهش عرضه بیت کوین در صرافی ها می تواند ارتباط مستقیمی با آغاز روند صعودی در بازار داشته باشد. اکنون، داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که صرافی‌های ارز دیجیتال شاهد خروج گسترده بیت‌کوین‌ها هستند و سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند سکه‌های خود را به صورت خصوصی نگه دارند.

به گزارش دیلی هودل، بر اساس داده های شاخص «انتقال خالص سرمایه صرافی ها» که نتایج واریز و برداشت کاربران در صرافی های متمرکز را اندازه گیری می کند، در ماه گذشته 179250 بیت کوین به ارزش بیش از 2.8 میلیارد دلار از صرافی های متمرکز ارز دیجیتال منتقل شده است. بیرون آمده است.

برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛  انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟
نمودار حرکت خالص سرمایه مبادله ای.

نمودار Glassnode نشان می دهد که نرخ فعلی برداشت بیت کوین از صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح خود در بیش از 4 سال گذشته رسیده است.

شرکت تحلیلی Santiment نیز بر عرضه بیت کوین در مبادلات ارز دیجیتال نظارت دارد. به گزارش Sentiment، برای اولین بار از 24 نوامبر 2018 (3 دسامبر 2017)، موجودی بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال به زیر 7 درصد از عرضه در گردش رسیده است.

احساس در مورد آن می گوید:

طبق داده های SentimentFeed، تنها 6.96 درصد از کل عرضه بیت کوین در صرافی ها است. از پنجشنبه سیاه در مارس 2020 (اسفند 2019)، ما شاهد تغییر تدریجی از نگهداری بیت کوین در صرافی ها به حضانت شخصی بوده ایم. البته پس از سقوط بورس FTX این روند سرعت بیشتری گرفت.

برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛  انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟
نمودار سهام عرضه گردش بیت کوین.

Sentiment در اوایل این ماه اشاره کرد که هر زمان که فعالان بازار توجه خود را از صرافی‌های ارزهای دیجیتال معطوف می‌کنند، شاهد افزایش قیمت بوده‌ایم.

تحلیلگران این مجموعه می گویند:

بازار ارزهای دیجیتال زمانی رونق می گیرد که صرافی ها از کانون توجه خارج می شوند. تاثیرگذارترین سقوط بازار سهام (FTX) تا کنون شوک های پایداری خواهد داشت، اما همانطور که گفته شد، کلید تحول بازار، تغییر تمرکز از توکن های مبادله به بیت کوین خواهد بود.

برداشت 2.8 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها در 30 روز؛  انتظار چه تغییراتی را داشته باشیم؟
نمودار قیمت بیت کوین در مقابل تأثیر برتری توکن های مبادلات برتر در شبکه های اجتماعی.

صرافی سام بنکمن فرید در 11 نوامبر (20 آبان) در بحبوحه اتهامات سوء استفاده از دارایی های مشتری اعلام ورشکستگی کرد. این خبر موجی از شوک به صنعت وارد کرد و بسیاری از سرمایه گذاران را بر آن داشت تا دارایی های دیجیتال خود را از صرافی های متمرکز بیرون بکشند.

اطلس ارزدیجیتال

چیزی پیدا نشده است.