برای گوش دادن به پادکست بیت کوین جایزه بگیرید!

برای گوش دادن به پادکست بیت کوین جایزه بگیرید!

یک شرکت پرداخت موبایلی مبتنی بر بیت کوین به نام ZEBEDEE اخیراً با یک پلتفرم پخش پادکست به نام Fountain همکاری کرده است. از طریق این همکاری، ZBD به کاربران Fountain این امکان را داده است که در ازای گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود، مقداری بیت کوین دریافت کنند.

به گزارش DeCrypt، بن کازنز، یکی از مدیران ارشد ZBD، گفت:

با این همکاری در واقع از مدل جدیدی از فعالیت تجاری و اقتصادی حمایت می کنیم که محدود به فضای پرداخت نیست و اقدامی فراگیر است.

ZBD که از اکتبر 2019 فعالیت خود را آغاز کرده است، یک شرکت فعال بازی های رایانه ای است که بر روی استفاده از بیت کوین تمرکز دارد و بازی های مختلفی را بر روی پلت فرم خود ارائه می دهد. این شرکت به تازگی دو بازی جدید Bitcoin Chess و Bitcoin Scratch را منتشر کرده است که توسط استودیوی بازی سازی Viker طراحی شده است.

در بازی‌های مبتنی بر مدل Play-to-Win یا Play-to-Win، کاربران برای انجام یک بازی که دارای ارزش واقعی است، مقداری پاداش دریافت می‌کنند. پلتفرم Fountain در مدل Listen to Earn خود برای پادکست ها نیز همین کار را انجام می دهد و با ایجاد ارتباط بین مخاطبان و تولیدکنندگان محتوا، این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که به ازای هر دقیقه که به پادکست های مختلف گوش می دهند، مبلغی کسب کنند. مقدار مشخصی بیت کوین دریافت کنید.

در این مدل، سازندگان محتوا به‌جای راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی گسترده برای جذب مخاطب، فقط به افرادی پول می‌دهند که واقعاً به پادکست گوش می‌دهند.

عموزاده ها می گوید:

در شرایطی که پول در راستای اطلاعات یا در این مورد محتوای صوتی حرکت می کند، دنیایی از امکانات برای ما باز می شود و خوشحالیم که با Fountain نیز در این زمینه پیشگام هستیم.

Fountain برنامه listen to win خود را کمی زودتر در ژوئن 2022 (ژوئن 1401) راه اندازی کرد. در این طرح، کاربران در اولین ساعتی که به پادکست های مورد علاقه خود در این پلتفرم گوش می دهند، پاداش روزانه دریافت می کنند.

با توجه به توضیحات در وب سایت Fountain، درصد پاداش در این پلت فرم کاملا تصادفی است. یعنی ممکن است یک روز به ازای هر دقیقه پادکستی که گوش می دهید یک ساتوشی جایزه بگیرید و روزی صدها ساتوشی. علاوه بر این، گوش دادن به پادکست ها در فواره با سرعت بالا نمی تواند درآمد کاربر را افزایش دهد. زیرا پاداش به ازای هر دقیقه زمان پخش پرداخت می شود. بنابراین اگر یک پادکست 60 دقیقه ای را در 30 دقیقه با سرعت 2 برابر به پایان برسانید، پس از 30 دقیقه پاداشی دریافت نخواهید کرد.

لازم به ذکر است که Fountain برای جذب مخاطب بیشتر، فید سایر پلتفرم های پادکست محبوب را نیز به کاربران خود نشان می دهد تا بتوانند به محتوای متنوع تری دسترسی داشته باشند. برای برداشت جوایز خود، کاربران همچنین می توانند حساب ZBD خود را به Fountain پیوند دهند یا جوایز خود را مستقیماً به کیف پول لایتنینگ منتقل کنند.

همچنین بخوانید: بهترین کیف پول های لایتنینگ بیت کوین در سال 2021

اسکار مری، مدیر عامل Fountain گفت:

این مدل مبتنی بر مبادله ارزش در برابر ارزش، آینده تولید محتوا خواهد بود. چند سال دیگر به این خواهیم خندید که چقدر بدوی و ناکارآمد پرداخت هزینه اشتراک برای پلتفرم هایی بود که نمی دانیم چقدر از آن استفاده خواهیم کرد.