منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای دانیل شین، یکی از بنیانگذاران ترا، حکم بازداشت صادر شده است

برای دانیل شین، یکی از بنیانگذاران ترا، حکم بازداشت صادر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای دانیل شین، یکی از بنیانگذاران ترا، حکم بازداشت صادر شده است

حکم دستگیری دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، سه سرمایه گذار و چهار مهندس مسئول ابتکارات Terra (UST) و Luna صادر شده است. در میان جست و جوی مداوم برای دو کوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Refram Labs، مقامات کره جنوبی تحقیقات خود را برای هدف قرار دادن سایر مدیران Terra گسترش داده اند. دادستان ها حکم بازداشت یکی از بنیانگذاران دانیل شین و هفت مهندس و سرمایه گذار دیگر شرکت را به ظن کسب سودهای غیرقانونی قبل از فروپاشی گسترده اکوسیستم ترا صادر کرده اند.

دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول کره جنوبی مشکوک است که Shin مالک توکن های Terra است که از قبل بدون اطلاع عمومی سرمایه گذاران صادر شده است. با انجام این کار، شین ظاهراً 140 میلیارد وون (تقریباً 105 میلیون دلار) با فروش توکن های از پیش صادر شده در یک بازار صعودی به دست آورد.

رسانه محلی یونهاپ تأیید کرد که حکم بازداشت سه سرمایه گذار آزمایشگاه Traform و چهار مهندس مسئول ابتکارات Terra صادر شده است. در 19 نوامبر، مقامات کره جنوبی دارایی هایی به ارزش بیش از 104 میلیون دلار از شین را به ظن سودهای غیرقانونی توقیف کردند. در آن زمان وکیل شین گفت:

گزارش هایی مبنی بر اینکه شین هیون سونگ لونا را در سطح بالایی فروخته است یا اینکه او از راه های غیرقانونی دیگر به دست آورده است، دروغ است.

شین در مخالفت با حکم بازداشت گفت:

من این شرکت را دو سال قبل از فروپاشی ترا و لونا ترک کردم و کاری به آن فروپاشی ندارم.

در حالی که کوان معتقد است از مقامات کره جنوبی پنهان نمی شود، 4000 نفر از اعضای یک گروه سرمایه گذار کوچک در تلاش هستند تا محل اختفای او را ردیابی کنند. در 6 اکتبر، وزارت امور خارجه کره جنوبی به کوان دستور داد گذرنامه خود را تسلیم کند، در غیر این صورت گذرنامه او برای همیشه لغو می شود.

یک گزارش محلی از کره جنوبی ادعا می کند که دادستان ها شواهدی به دست آورده اند که نشان می دهد کوان دستور دستکاری قیمت لونا را صادر کرده است. با این حال، سخنگوی Traform Labs هنگام صحبت با Cointelegraph این اتهامات را رد کرد و از اینکه “دادستان های کره ای همچنان به تلاش برای تغییر قانون بازار سرمایه برای مطابقت با اهداف خود و طرح ادعاهای بی اساس ادامه می دهند” ابراز ناامیدی کرد.

گزارش های تایید نشده حاکی از آن است که کوان از کره جنوبی به سنگاپور و در نهایت به دبی در امارات متحده عربی نقل مکان کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.