بایننس حفاظت از ارز دیجیتال WEMIX (WEMIX) را بر عهده خواهد گرفت.

بایننس حفاظت از ارز دیجیتال WEMIX (WEMIX) را بر عهده خواهد گرفت.

Wemade روز یکشنبه اعلام کرد که خدمات نهادی بایننس نگهبانی و حفاظت از ارز دیجیتال بومی این شرکت، WEMIX را بر عهده خواهد گرفت.

WeMead گفت که سرویس نهادی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، توکن WEMIX را مدیریت کرده و حجم گردش آن را تا اوایل هفته آینده تایید خواهد کرد. طبق گفته WeMed، حدود 70 درصد از کل عرضه WEMIX، که 92 درصد آن در گردش نیست، توسط Binance مدیریت خواهد شد، در حالی که بقیه به قراردادهای هوشمند یا اشخاص ثالث بستگی دارد.

Wemid، متخصص بازی های بلاک چین و خالق بازی MIR4، در تلاش است تا شفافیت توکن جنجالی خود را بهبود بخشد. در 24 نوامبر، چهار صرافی که گروه ناظر صنعت محلی (Digital Asset EXchange Alliance) را تشکیل می‌دهند، متعهد شدند که ارز رمزنگاری WeMed را از فهرست حذف کنند، به دلیل گزارش نادرست داده‌های ارز در گردش.

قیمت WEMIX و سهام شرکت های تابعه این بازی ساز متحمل ضررهای سنگینی در پی انتشار این خبر شد، زیرا مدیر عامل WeMid، هنری چانگ، Upbit، بزرگترین صرافی کره ای را به سوء استفاده از قدرت خود متهم کرد. چانگ اعتراف کرد که اطلاعات مربوط به گردش توکن های شرکتش اشتباه گزارش شده است. هفته گذشته، Wemid دستورات قضایی علیه این صرافی ها ارائه کرد تا تصمیم آنها برای حذف WEMIX را لغو کند. انتظار می رود دادگاه منطقه مرکزی سئول حکم خود را در مورد این حکم در 7 دسامبر نهایی کند، یک روز قبل از برنامه ریزی برای حذف بورس.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.