منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بایننس امکان خرید دارو با ارز دیجیتال در اوکراین را فراهم کرد

بایننس امکان خرید دارو با ارز دیجیتال در اوکراین را فراهم کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بایننس امکان خرید دارو با ارز دیجیتال در اوکراین را فراهم کرد

خرید دارو در اوکراین با همکاری بایننس

یکی از بزرگترین داروخانه های زنجیره ای اوکراین به نام ANC Pharmacyfi با همکاری صرافی بایننس امکان خرید دارو و تجهیزات پزشکی با ارزهای دیجیتال را فراهم کرده است. این صرافی در چند ماه گذشته بارها خدمات خود را به این کشور جنگ زده ارائه کرده است. مدت کوتاهی پس از آغاز عملیات نظامی ویژه، روسیه 10 میلیون دلار دارایی دیجیتال به اوکراین اهدا کرد و یک کارت رمزنگاری ویژه برای پناهندگان اوکراینی معرفی کرد.

خرید دارو با ارزهای دیجیتال

ANC Pharmacy اعلام کرده است که مشتریان می توانند به جای ارزهای فیات، محصولات پزشکی را با ارزهای دیجیتال خریداری کنند. برای این منظور باید سفارش خود را از طریق سایت رسمی شرکت ثبت کنند. این نوآوری پس از همکاری با بزرگترین پلتفرم ارز دیجیتال جهان بایننس امکان پذیر شد. کاربران می توانند برنامه تبادل بایننس را دانلود کنند، محصول خاصی را انتخاب کنند، صورتحساب را با استفاده از بایننس پرداخت کنند و دارو را از نزدیکترین داروخانه به آنها دریافت کنند.

اول از همه، فناوری Binance Pay در داروخانه های کیف موجود است. ما از سلامت شما مراقبت می کنیم در حالی که شما از ارز دیجیتال خود مراقبت می کنید. بایننس یکی از اولین کسانی بود که پس از حمله نیروهای پوتین به این کشور در فوریه سال گذشته، از اوکراین حمایت مالی کرد. این شرکت 10 میلیون دلار ارز دیجیتال را برای حمایت از مردم محلی آسیب دیده از درگیری های نظامی توزیع کرد و یک پورتال وب برای کمک های مالی به نام صندوق امداد اضطراری اوکراین ایجاد کرد. این شرکت نزدیک به 2936 بیت کوین (در زمان نگارش مقاله) جمع آوری کرده است که ارزش آن تقریباً 50 میلیون دلار است.

موضع سخت بایننس در برابر روس ها

بایننس در ابتدا تمایلی به مسدود کردن حساب های مشتریان روسی نداشت و ادعا کرد که بسیاری از آنها هیچ ارتباطی با جنگ روسیه در اروپای شرقی ندارند. تحریم‌های پولی سختی که اتحادیه اروپا در ماه آوریل علیه روسیه اعمال کرد، روندها را تغییر داد و این پلتفرم خدمات خود را به ساکنان روسیه با دارایی‌های بالای 10000 یورو محدود کرد. همچنین حساب برخی از افراد مرتبط با سیاستمداران بلندپایه روسیه را مسدود کرد. برای مثال می توان به الیزاوتا پسکووا (دختر دیمیتری پسکوف، سخنگوی ولادیمیر پوتین) و پولینا کووالووا (دختر ناتنی سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه) اشاره کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.