منو سایت

بازار ارزینزا کریپتو قرمز شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بازار ارزینزا کریپتو قرمز شد

برای سومین بار در چهار روز گذشته، بیت کوین به بالای 23000 دلار صعود کرد و دوباره سقوط کرد زیرا کاربران بازار ارز دیجیتال به بهبود شرایط اقتصاد کلان امیدوار بودند. تاکنون هیچ تحولی در این هفته، روایت‌های کاهش تورم اخیر، کاهش جزئی رشد اقتصادی و اقدام فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره با سرعتی معتدل‌تر از سال 2022 را جبران نکرده است.

بیت کوین اخیراً حدود 22600 دلار معامله شد که 2 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته داشت، اگرچه بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار همچنان بیش از 30 درصد در سال جاری افزایش یافته است. اتریوم عملکرد ضعیفی داشت و برای اولین بار در یک هفته به زیر 1550 دلار سقوط کرد. دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار از روز دوشنبه 5.7 درصد افت داشته است. سایر ارزهای دیجیتال اصلی نیز سقوط کردند و به سمت قرمز رفتند، به طوری که ممکوین های محبوب Dogecoin و Shiba Ino به ترتیب بیش از 7% و 8% و Cardano حدود 8% سقوط کردند. شاخص های سهام نیز در روز سه شنبه با کاهش چند درصدی نزدک و اس اند پی 500 مواجه شدند.

اخبار کریپتو نیز سهم خود را از فراز و نشیب داشت، به طوری که تحلیلگران جی پی مورگان به افزایش حجم معاملات برای صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در سال جاری اشاره کردند، در حالی که رقبا با کاهش حجم معاملات مواجه شدند. بر اساس داده‌های Coin Market Cap، بیشترین ضرر در 24 ساعت گذشته در بازار کریپتو مربوط به ارزهای دیجیتال Flow (FLOW)، Optimism (OP) و Lido (LDO) بوده که افت 13.6، 11.8 و 10 را ثبت کرده‌اند. به ترتیب 0.7%.

بازار کریپتو

بیشترین کاهش در 24 ساعت گذشته

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.