منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک به دنبال یک مدیر دیوانه برای توییتر است

ایلان ماسک به دنبال یک مدیر دیوانه برای توییتر است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک به دنبال یک مدیر دیوانه برای توییتر است

ایلان ماسک به دنبال یک مدیر احمق برای توییتر است

ایلان ماسک گفته است که به محض اینکه «کسی به اندازه کافی احمق» بیابد که بتواند این پست را پر کند، مدیرعامل جدید این غول رسانه اجتماعی را منصوب خواهد کرد.

این کارآفرین قبلاً یک نظرسنجی راه اندازی کرده بود و از کاربران می پرسید که آیا باید از سمت مدیرعاملی توییتر کناره گیری کند. بیش از 57 درصد از شرکت کنندگان پاسخ مثبت دادند.

به نظر می رسد پس از اینکه بیش از 10 میلیون نفر (از 17.5 میلیون شرکت کننده) از این گزینه در نظرسنجی ایلان ماسک حمایت کردند، توییتر در آینده مدیر عامل جدیدی خواهد داشت. نزدیک به 7.5 میلیون نفر از آفریقای جنوبی می خواهند ایلان ماسک در راس خدمات شبکه های اجتماعی باقی بماند.

ماسک همانطور که قول داده بود گفت که به نتایج احترام می گذارد و به محض اینکه «کسی به اندازه کافی احمق» را پیدا کند که نقش مدیر عامل توییتر را بر عهده بگیرد، از سمت خود کناره گیری خواهد کرد. با انتصاب مدیرعامل جدید، رئیس تسلا تیم های نرم افزاری و سرور توییتر را مدیریت خواهد کرد.

به محض اینکه یک نفر را آنقدر احمق یافتم که این شغل را بپذیرد، از مدیرعاملی استعفا خواهم داد! بعد از آن فقط تیم های نرم افزار و سرور را مدیریت می کنم.

توییتر ایلان ماسک

بسیاری از نام‌های مطرح که بخشی از صنعت کریپتو هستند، موضع خود را در مورد خروج احتمالی ایلان ماسک به اشتراک گذاشته‌اند. ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، گفت که به ایده پیروی از اراده مردم احترام می‌گذارد، در حالی که مدیر عامل بایننس، چانگپنگ ژائو آرزو می‌کرد که ماسک راه خودش را می‌رفت.

رئیس توییتر، تسلا و اسپیس ایکس به عنوان یکی از حامیان سرسخت DOGE شناخته می شود و پرداخت های DOGE دریافت شده در پلت فرم رسانه های اجتماعی را به اشتراک می گذارد. اندکی قبل از اینکه ماسک توئیتر را تصاحب کند، این میم کوین شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بود.

اما خبر استعفای قطعی وی از سمت مدیرعاملی بر این ارز دیجیتال تاثیر منفی گذاشت و ۲ درصد سقوط کرد. این دارایی در هفته گذشته تقریباً 20 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر حدود 0.073 دلار معامله می شود.

اصلاحات توییتر

در اواخر اکتبر، میلیاردر با یک سینک واقعی در دست وارد دفتر مرکزی توییتر شد و فاش کرد که دو طرف یک معامله 44 میلیارد دلاری را نهایی کرده اند.

از آن زمان به بعد، او شروع به اعمال تغییرات اساسی کرد، چندین مدیر را اخراج کرد و قول داد توییتر را به عنوان مرکزی برای آزادی بیان تأسیس کند. ماسک همچنین اعلام کرد که قصد دارد با اجبار کاربران به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه 4.99 تا 19.99 دلار برای تأیید هویت خود، با ربات‌ها در این پلتفرم مبارزه کند. خیلی از کارمندان خیلی زود رفتند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.