منو سایت

اکثر دارندگان Dogecoin هنوز در سود هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اکثر دارندگان Dogecoin هنوز در سود هستند

دارندگان عمومی ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) که رهبر بازار آنها MemeCoin است، با وجود طولانی شدن بازار نزولی همچنان سودآور هستند.

با توجه به Valx و به نقل از Cryptoglobe، داده های زنجیره ای نشان می دهد که 61 درصد از صاحبان آدرس های Dogecoin آن را با قیمتی کمتر از قیمت فعلی بازار خریداری کرده اند. 35 درصد ضرر دارند و 5 درصد باقی مانده تقریباً در نقطه سربه سر هستند.

این داده ها توسط IntoTheBlock، سرویسی که تجزیه و تحلیل زنجیره ای را ارائه می دهد، منتشر شده است.

قیمت خرید Dogecoin بیش از نیمی از ارزش خود را در طول سال گذشته در بازار نزولی فعلی از دست داده است. این ارز در ماه های اخیر به آرامی ارزش خود را بازیابی کرده است. طی شش ماه گذشته، قیمت Dogecoin حدود 10 درصد افزایش یافته است.

نمودار قیمت دوج کوین در شش ماه گذشته
نمودار قیمت دوج کوین

در اواخر دسامبر سال گذشته، بزرگترین نهنگ ارز دیجیتال، دوج، 280 میلیون دلار سکه را به آدرس جدیدی منتقل کرد. پس از این انتقال، این آدرس به پنجمین دارنده بزرگ DOGE در شبکه تبدیل شد.

به نظر می رسد بزرگترین آدرس در شبکه دوج، که زمانی نزدیک به 28 درصد از کل عرضه را در اختیار داشت، متعلق به پلتفرم تجاری Robinhood باشد. اگر این درست باشد، پس انتقال مذکور صرفاً انتقال دارایی های کاربران بین کیف پول های سرد این پلتفرم است.

برخی دیگر گمان می کنند که این آدرس متعلق به ایلان ماسک، مالک توییتر، مدیر عامل تسلا و خودخوانده ارز دیجیتال دوج است. ماسک بارها علاقه خود را به این ارز اعلام کرده است.

با وجود کاهش محبوبیت ارز دیجیتال دوج، پس از موج فوق العاده افزایش 10000 درصدی آن از آوریل 2020 تا آوریل 2021، اکنون ارزش بازار این ارز دیجیتال بیشتر از ارزش صرافی کوین بیس در بازار سهام نزدک است.