امکان اجاره ملک در دیسنترالند وجود دارد

امکان اجاره ملک در دیسنترالند وجود دارد

Decentraland اعلام کرد که کاربرانی که دارای زمین در این پلتفرم Metaverse هستند، می توانند به طور رسمی حقوق این فضا را از طریق بازار دیجیتال اجاره کنند.

پلتفرم Metaverse Decentraland ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران خود که صاحب زمین مجازی هستند اجازه می دهد اساساً صاحبخانه شوند. اکنون مالکان می توانند به طور رسمی املاک خود را برای دوره های از پیش تعیین شده به سایر کاربران پلت فرم اجاره دهند. این ویژگی جدید به کاربران اجازه می دهد تا از دارایی های Metaverse خود درآمد غیرفعالی کسب کنند.

Decentraland مالکان زمین را به عنوان حساب ها یا آدرس های کیف پولی که مالک آنها هستند طبقه بندی می کند. تمام اجاره ها به صورت MANA، رمز بومی Dicentraland پرداخت می شود و در مجموع پیش پرداخت می شود. این پلتفرم نمونه‌هایی از دانشگاه‌های دیجیتالی را ارائه می‌دهد که زمینی را برای ساختن خوابگاه اجاره می‌دهند یا دی‌جی‌ها فضایی را برای یک باشگاه یا مهمانی اجاره می‌کنند.

مانند اکثر اجاره نامه های فیزیکی املاک و مستغلات، مالکان Dicentral Land نمی توانند زمین را بفروشند، و همچنین نمی توانند تا پایان مدت اجاره پیشنهاد خرید دریافت کنند.

این در حالی است که Metaverse به رشد خود ادامه می دهد و توجه بیشتری را از داخل و خارج از صنعت Web3 به خود جلب می کند. خود کلمه متاورس به عنوان کلمه سال فرهنگ لغت آکسفورد انتخاب شد، اما در رتبه دوم قرار گرفت.

موزیلا کهنه کار اینترنتی اخیرا Active Replica را برای تقویت سمت Metaverse خود و بهبود تجربه دیجیتالی کاربرانش خریداری کرده است. در حالی که متاورس و توسعه دهنده گیم فای، انیموکا، شایعات مربوط به یک صندوق میلیارد دلاری متاورس را برای توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت واقعیت دیجیتال هستند، تایید کرده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.