منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افشای DCG از بدهی های شرکت به جنسیس کپیتال

افشای DCG از بدهی های شرکت به جنسیس کپیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افشای DCG از بدهی های شرکت به جنسیس کپیتال

بری سیلبرت، بنیانگذار و مدیر عامل گروه ارز دیجیتال (DCG)، روز سه شنبه به سهامداران نوشت تا اطلاعات بیشتری در مورد روابط مالی با شرکت تابعه وام دهنده ارز دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال ارائه کند. این افشاگری پس از گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این شرکت در مشکلات مالی قرار دارد، صورت می گیرد. همچنین کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی جمینی، چند روز پیش گفت که DCG اظهارات نادرستی داده است.

در نامه سیلبرت آمده است که DCG به جنسیس 447.5 میلیون دلار و 4550 بیت کوین (78 میلیون دلار آمریکا) بدهکار است که در ماه مه سررسید می شود و شامل تمام پرداخت های وام و بهره است. این شرکت می‌گوید DCG از Genesis Global Capital با نرخ‌های بهره رایج بازار وام گرفته است.

جنسیس گلوبال کپیتال در ماه نوامبر پس از سقوط FTX، برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. Gemini Exchange متعاقباً برداشت‌ها را در برنامه Gemini Earn خود به حالت تعلیق درآورد زیرا Genesis شریک تجاری صرافی برای ارائه خدمات بود. برنامه درآمد جمینی روز سه شنبه رسما بسته شد. Winklevoss ادعا می کند که مشتریان Gemini Earn او 900 میلیون دلار به جنسیس بدهکار هستند و در آخرین نظرات خود در توییتر در روز سه شنبه، Silbert و DCG را به کلاهبرداری متهم کرد. او همچنین از هیئت مدیره DCG خواست تا سیلبرت را از سمت مدیرعاملی برکنار کند.

در پاسخ به Winklevoss، حساب رسمی توییتر DCG روز سه شنبه نوشت:

«این یکی دیگر از ترفندهای تبلیغاتی ناامیدکننده و معکوس است [کامرون وینکلووس] این است که سرزنش خود و جمینی را که تنها مسئول اجرای Gemini Earn و بازاریابی برنامه برای مشتریان خود هستند، منحرف کند.”

نامه سیلبرت به سهامداران مستقیماً به Winklevoss یا ادعاهای او در مورد کلاهبرداری نمی پردازد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.