منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افشای نقشه ایلان ماسک، قیمت دوج را دوباره افزایش داد

افشای نقشه ایلان ماسک، قیمت دوج را دوباره افزایش داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افشای نقشه ایلان ماسک، قیمت دوج را دوباره افزایش داد

ایلان ماسک، کارآفرین و میلیاردر معروف، تایید کرد که قصد دارد به نام توییتر 2.0 توصیف می کند، شامل می شود. این خبر باعث شد تا قیمت ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) به طور موقت ۱۹.۴ درصد افزایش یابد.

به گزارش والکس و به نقل از کوین تلگراف، مدیرعامل جدید توییتر در 27 نوامبر برنامه های خود را با دنبال کنندگان توییتر خود به اشتراک گذاشت. او چند اسلاید از مصاحبه داخلی شرکت منتشر کرد.

اگرچه ایلان ماسک در توییت‌ها یا اسلایدهای ضمیمه‌اش به Dogecoin اشاره نکرد، اما این مانع از امید برخی سرمایه‌گذاران به ارز نشد.

قیمت Dogecoin تنها چند ساعت پس از این توییت 19.4% از 0.089 دلار به 0.107 دلار افزایش یافت. این افزایش ثابت نشد و در زمان نگارش به 0.096 دلار بازگشته است.

طرح های دیگری که به عنوان چشم انداز ماسک برای Twitter 2.0 ذکر شده اند عبارتند از: تبلیغات به عنوان سرگرمی، ویدیو، پیام های خصوصی رمزگذاری شده، توییت های طولانی و توییتر آبی را مجددا راه اندازی کنید.

اطلاعات به دست آمده همچنین از تاثیر مثبت ایلان ماسک بر این پلتفرم خبر می دهد. از زمان استفاده از ماسک، میزان ثبت نام کاربران جدید و دقایق فعال کاربران 86 و 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

اوایل ماه اکتبر، یک وبلاگ نویس مشهور فناوری، جین مانچون وانگ (جین مانچون وانگ)، در توییتی حدس زد که توییتر کار بر روی نمونه اولیه کیف پول ارزهای دیجیتال را آغاز کرده است. این شایعه منجر به افزایش 40 درصدی قیمت دوج شد.

برخی از کارشناسان بر این باورند که حتی اگر توییتر بخواهد پرداخت با ارزهای دیجیتال را فعال کند، راه حل های بسیار بهتری نسبت به Dogecoin برای آن وجود دارد.