منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش قابل توجه درآمد استخراج کنندگان اتریوم در ماه آگوست

افزایش قابل توجه درآمد استخراج کنندگان اتریوم در ماه آگوست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش قابل توجه درآمد استخراج کنندگان اتریوم در ماه آگوست

ماینرهای اتریوم در ماه آگوست ۷۵۶ میلیون دلار درآمد کسب کردند که نسبت به ۵۴۵ میلیون دلار در ماه جولای ۳۷ درصد افزایش داشته است. طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط The Block Research، بیش از 30 میلیون دلار از این مبلغ مربوط به کارمزد تراکنش‌ها است – اتریوم برای تایید تراکنش‌ها پرداخت می‌شود – و مابقی پاداش‌های بلاک برای استخراج‌کنندگان اتریوم است.

آگوست آخرین ماه کامل استخراج اتریوم بود. بین 10 تا 20 سپتامبر، بلاک چین از مکانیزم اثبات کار (PoW) برای ایجاد بلوک‌ها به سیستم اثبات سهام (PoS) به عنوان بخشی از به‌روزرسانی «ادغام» تغییر خواهد کرد. پس از آن، استخراج PoW روی اتریوم انجام نخواهد شد.
برخی در فضای کریپتو حدس می زنند که فورک های اثبات کار اتریوم ممکن است پس از ادغام ظاهر شوند و منبع درآمد جدیدی را برای استخراج کنندگان اتریوم فراهم کنند. معلوم نیست این شاخه ها موفق خواهند شد یا خیر.

با اثبات کار، ماینرها در تلاشی رقابتی برای مطابقت با هش بلوک هدف فعلی، هش تولید می کنند. در مقابل، سیستم اثبات سهام اتریوم متشکل از مجموعه‌ای از اعتباردهندگان است که سرمایه‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

مقاله افزایش چشمگیر درآمد ماینرهای اتریوم در ماه آگوست برای اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ منتشر شد. به نظر می رسد.