منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اعتبار سنجی اتریوم از نیم میلیون عبور کرد

اعتبار سنجی اتریوم از نیم میلیون عبور کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اعتبار سنجی اتریوم از نیم میلیون عبور کرد

کاهش جدید در تعداد اعتبار سنجی اتریوم

داده‌های وب‌سایت BeaconScan نشان می‌دهد که اتریوم به نقطه عطف دیگری رسیده است و تعداد اعتباردهنده‌های شبکه آن اکنون از 500000 فراتر رفته است. اعتبارسنجی‌ها برای اطمینان از یکپارچگی و امنیت شبکه اتریوم ضروری هستند. آنها با اجماع برای پردازش تراکنش‌های روی بلاک چین کار می‌کنند و تأیید می‌کنند که شرایط مشخص‌شده در کد قرارداد هوشمند هر تراکنش وجود دارد.

یک اعتبار سنجی باید حداقل 32 اتریوم (تقریباً 45000 دلار) برای کارکردن یک گره اختصاصی سهام در بلاک چین اثبات سهام سپرده گذاری کند. وجوه سهام در حال حاضر در شبکه قفل شده است و در حالی که برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها پاداش دریافت می‌کنند، اعتبارسنجی‌ها تا پس از ارتقای شانگهای که انتظار می‌رود در مارس سال جاری انجام شود، به وجوه دسترسی نخواهند داشت و برای اولین بار این امکان را فراهم می‌کند که استخراج اتریوم سهامدار را فراهم می کند. .

جان جفریس، مدیر ارشد بازاریابی در Blocknative، یک شرکت زیرساخت وب 3، گفت که افزایش تعداد اعتبارسنجی‌های فعال نشانه مثبتی برای اکوسیستم اتریوم است.

جفریس گفت:

این شبکه در آستانه رسیدن به 500000 اعتبارسنجی فعال است که نشان دهنده افزایش اعتماد، احساسات مثبت بازار و ایمان به کل اکوسیستم اتریوم است.

جفریز پیش‌بینی می‌کند که به محض تکمیل ارتقاء شانگهای و احتمال دسترسی به اتریوم سهامدار، اکوسیستم روان‌تر و روان‌تری وجود خواهد داشت. او گفت: «تعجبی نخواهد داشت که ببینیم افراد بیشتری بعد از شانگهای اعتبار سنجی می‌شوند، زیرا می‌دانند هر زمان که بخواهند می‌توانند اتریوم خود را خارج کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.