منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استیبل کوین های خارجی در ژاپن قانونی می شوند

استیبل کوین های خارجی در ژاپن قانونی می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استیبل کوین های خارجی در ژاپن قانونی می شوند

به گزارش کوین تلگراف و به نقل از رگولاتور ژاپنی، آژانس خدمات مالی این کشور (FSA) قصد دارد تا ژوئن سال جاری مقرراتی را معرفی کند که به سرمایه گذاران داخلی اجازه می دهد برخی از استیبل کوین های صادر شده در خارج از کشور را خریداری کنند. تجارت داخلی. یک سخنگوی FSA به Cointelegraph گفت:

پس از وضع مقررات جدید، FSA استیبل کوین ها را برای انطباق، از جمله داشتن دارایی های لازم برای حمایت از استیبل کوین ها و اطمینان از حمایت از مصرف کننده، بررسی خواهد کرد.

FSA از تأیید اینکه آیا استیبل کوین های محبوب مانند تتر یا USDC در ژاپن تحت قوانین جدید پذیرفته می شوند یا خیر، خودداری کرد. اصلاحات اساسی نظارتی، که ممنوعیت استیبل کوین ها را لغو می کند، به عنوان بخشی از تلاش های فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن برای حمایت از خدمات مالی دیجیتال و اتخاذ Web3 در استراتژی او برای احیای اقتصاد در آنچه که او «سرمایه داری جدید» نامیده است، انجام می شود. .

ممنوعیت استیبل کوین ژاپن یک ماه پس از فروپاشی 40 میلیارد دلاری Terra Luna، یک استیبل کوین که توسط آزمایشگاه های Traform مستقر در سنگاپور اداره می شود و صدها هزار سرمایه گذار در سراسر جهان هزینه بر آن وارد کرد، صورت می گیرد. صرافی های کریپتوکارنسی کراکن و کوین بیس از آن زمان به دلیل شرایط بازار محلی فعالیت خود را در ژاپن به حالت تعلیق درآورده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.