منو سایت

ارسال احضاریه به بنیانگذاران 3AC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارسال احضاریه به بنیانگذاران 3AC

یک قاضی فدرال در ناحیه جنوبی نیویورک که بر روند ورشکستگی صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال 3Arooz Capital (3AC) مستقر در سنگاپور نظارت می کند، صدور احضاریه برای بنیانگذاران 3AC سو ژو و کایل دیویس را تأیید کرد.

احضاریه‌ها از ژو و دیویز می‌خواهند که اطلاعات حساب، عبارات عبور، کلیدهای خصوصی حساب‌ها در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز و هر گونه اطلاعات دیگر مربوط به اطلاعات مالی 3AC را ظرف 14 روز افشا کنند. دستور قاضی همچنین شامل «هدف‌های تحت تحقیق»، وکیل صندوق سرمایه گذاری، هانا ترهون، فیلمسازان مارک دوبوآس و چاک یائو پائو، و کلی چن، همسر کایل دیویس است.

3AC در تاریخ 1 ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 15 را به امید محافظت از دارایی های خود در ایالات متحده داد. فصل 15 به طور قانونی از دارایی های داخلی بدهکاران خارجی ورشکسته در برابر طلبکاران در ایالات متحده محافظت می کند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFC) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نیز تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا صندوق تامینی شکست خورده سرمایه گذاران را در مورد ترازنامه خود گمراه کرده است، آغاز کرده اند.

این احضاریه اندکی پس از آن ارسال شد که یک افشاگر با نام مستعار Fatman Terra ادعا کرد که شواهدی در زنجیره پیدا کرده است که نشان می دهد آزمایشگاه Traform 450 میلیون دلار UST را در بازار آزاد فروخته است، تنها سه هفته قبل از اینکه UST ارزش دلاری خود را از دست بدهد. در حالی که تایید شد که دو کیف پول فروش UST متعلق به Terraform Labs هستند، گزارش China Elise در ژوئن سقوط Terra را به اقدامات دو معامله‌گر دیگر مرتبط می‌کند که در ساعات منتهی به سقوط 185 میلیون دلار آمریکا را با USDC معامله کردند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.