منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارز دیجیتال Trust Volt Token چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال TWT و کاربرد آن

ارز دیجیتال Trust Volt Token چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال TWT و کاربرد آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارز دیجیتال Trust Volt Token چیست؟ آشنایی با ارز دیجیتال TWT و کاربرد آن

همانطور که افراد بیشتری از ارزهای دیجیتال و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) استفاده می کنند، یک راه آسان برای دسترسی به آنها اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. اینجاست که یک بسته همه کاره با کاربری آسان مانند Trust Wallet و توکن آن به کمک می آید. اما چه رابطه ای بین کیف پول TrustVault و TrustVault Token وجود دارد؟ توکن TrustWallet با نماد TWT توکن اصلی Trust Wallet است که در استانداردهای توکن BEP-2 و BEP-20 موجود است.

توکن TWT یا TrustVolt Token چیست؟

Trust Wallet کیف پول رسمی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال بایننس است که در سال 2017 تأسیس شد. کیف پول TrustVault به عنوان بخشی از اکوسیستم بایننس یکی از محبوب ترین کیف پول های رمزنگاری تلفن همراه موجود است که بیش از 30 میلیون بار دانلود شده است. این کیف پول غیر حافظ گزینه ای امن و مطمئن برای کاربران برای خرید، ذخیره، مبادله و کسب ارز دیجیتال است. Trust Wallet در حال حاضر از 40 بلاک چین و بیش از 160000 دارایی رمزنگاری شده پشتیبانی می کند. همچنین از سهامداری در Cosmos، Tezos، Kava و سایر بلاک چین ها پشتیبانی می کند. علاوه بر این، TrustVault راهی آسان برای ذخیره و دسترسی به مجموعه‌های رمزنگاری شما در یک مکان فراهم می‌کند. Trust Wallet دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است و به کاربران اجازه می دهد تا به طیف گسترده ای از بلاک چین ها، دارایی های دیجیتال و DApps دسترسی داشته باشند.

TWT یا Trust Wallet Token توکن مدیریت کیف پول داخلی دو استاندارد اختصاصی Trust Wallet است. BEP2 (زنجیره بایننس) و همچنین BEP20 بر اساس زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، این شبکه بلاک چین برای فعال کردن پروژه های رمزنگاری مبتنی بر قراردادهای هوشمند طراحی شده است. هزینه های گاز BSC در مقایسه با سایر پلتفرم ها بسیار مقرون به صرفه است و زمان تأیید تراکنش فوق العاده سریع یک امتیاز برای همه توکن های در حال اجرا در BSC است. Trust Wallet Token یا TWT یک توکن ابزاری است که برای تشویق کاربران Trust Wallet استفاده می شود. برخلاف بسیاری از توکن‌های دیگر در بازار ارزهای دیجیتال، توکن کیف پول TrustVolt (TWT) خارج از اکوسیستم خود ارزش واقعی ندارد. هدف اصلی توکن TWT، دارایی BEP-20، ایجاد ارزش افزوده برای کاربران Trust Wallet است. با این حال، از آنجایی که توکن TrustVolt مبتنی بر یک زنجیره هوشمند است، می توان آن را به عنوان پرداخت برای خدمات ارائه کرد یا با سایر دارایی های رمزنگاری مبادله کرد. پاسخ تیم Trust Wallet به این سوال که آینده توکن Trust Wallet برای ایجاد دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال چه خواهد بود. با توزیع توکن TWT، تیم توسعه TrustVault به گسترش این خبر کمک می کند و به همه فرصت می دهد تا اولین ارز دیجیتال خود را داشته باشند. این توکن هم در زنجیره بایننس و هم در زنجیره هوشمند بایننس موجود است. تیم توسعه همچنین TWT را در بلاک چین Solana به عنوان یک توکن استاندارد SPL راه اندازی کرد.

کاربردها و کاربردهای TrustVolt Token چیست؟

    Airdrop Token TrustVolt

TWT یک توکن حاکمیتی است که توسط هر کسی که می‌خواهد در تصمیم‌گیری برای افزودن پشتیبانی جدید بلاک چین، توکن‌ها و ویژگی‌های محصول شرکت کند، استفاده می‌کند. توکن مدیریت TWT به دارندگان خود اجازه می دهد تا در پورتال مدیریت TrustVault شرکت کنند و از این طریق به کاربران امکان می دهد در فرآیند تصمیم گیری کیف پول شرکت کنند. دارندگان TWT در مورد ویژگی های برنامه پیشنهادی، به روز رسانی ها و سایر تغییرات کلیدی رای می دهند. بنابراین، دارنده توکن می تواند در تصمیم گیری در مورد مسائل زیر مشارکت داشته باشد:

برای اطلاع از کاربردهای دیگر ارز دیجیتال TrustVolt Token می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

روش توزیع TrustVolt Token چیست؟ بررسی تاکسونومیک TWT

توزیع توکن TrustVolt

پس از اینکه TWT برای اولین بار استخراج و به صورت رایگان توزیع شد. اما روش های توزیع TrustVolt Token چیست؟ تیم TrustVelt هنوز نقشه راه ارائه نکرده است. در 27 ژانویه 2021، کل عرضه یک میلیارد توکن تعیین شد و عرضه در گردش فعلی 1/4 کل عرضه معادل 34.7 درصد است. TrustVault در اکتبر 2020 در زنجیره هوشمند Binance ادغام شد و در همان زمان تصمیم گرفت 89 میلیارد توکن TWT را که هنوز منتشر نشده بود را بسوزاند. سوزاندن تقریباً 99٪ از حداکثر ذخیره برای بهبود اقتصادی TWT انجام شد. در نتیجه، حداکثر توکن در گردش به کمتر از 1 درصد از کل عرضه رسید که اکنون برابر با 34.70 درصد است. تمام این عرضه در گردش از طریق تبلیغات، هدایا یا رویدادهای تعامل کاربر در جامعه کیف پول اعتماد توزیع می شود. بیش از 25 درصد از توکن های TWT از طریق تبلیغات و بازاریابی، هدایا و جوایز، یا رویدادهای تعامل کاربر در جامعه به کیف پول اعتماد کنید پخش شده است. در ژانویه 2021، بایننس بزرگترین ایردراپ توکن کیف پول اعتماد (TWT) را به ارزش میلیون ها دلار بر اساس قیمت لحظه ای در بازار داشت. عرضه توکن های TWT در گردش به تدریج افزایش خواهد یافت. کاربران TrustVault می توانند توکن های TWT را به روش های زیر دریافت کنند:

اگرچه می‌توانید توکن‌های Trust Wallet را از طریق کمپین‌های بازاریابی، هدایا و هدایایی که توسط تیم Trust Wallet سازماندهی شده است به دست آورید، توکن‌های TWT برای همه کاربران Trust Wallet توزیع می‌شوند. این شامل کاربران قدیمی و جدید و همچنین توسعه دهندگان می شود. هر کس بخشی از منبع TWT را دریافت می کند. 30 درصد از کل عرضه TWT در کیف پول نگهداری می شود، هیچ جدول زمانی در مورد نحوه توزیع این توکن های نگهداری شده توسط پلتفرم وجود ندارد. روش توزیع توکن به شرح زیر است:

ارزش توکن (TWT) چقدر است؟

کل عرضه توکن های TrustVolt

قیمت توکن چیزی نیست که تیم توسعه در آن نقشی داشته باشد. آنها فقط روی بهبود بیشتر برنامه Trust Wallet و ابزارهای توکن کار می کنند. بنابراین عوامل تعیین کننده قیمت TrustVolt Token چیست؟ قیمت توکن به تقاضای کاربرانی که آنها را در صرافی ها معامله می کنند بستگی دارد و دارندگان توکن ارزش ذاتی آن را تعیین می کنند. ارزش توکن TrustVolt (TWT) در آینده نزدیک به عوامل زیادی بستگی دارد. توکن کیف پول اعتماد (TWT) بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، یکی از شبکه های بلاک چین پیشرو در جهان ساخته شده است. محبوبیت روزافزون این شبکه می تواند تأثیر قابل توجهی بر قیمت توکن کیف پول TrustVolt (TWT) داشته باشد. در همان زمان، TWT توسط یک کیف پول با تعداد رو به رشدی از کاربران و جامعه آن پشتیبانی می شود. TWT این ممکن است به محبوبیت و اعتبار برنامه بستگی داشته باشد به کیف پول اعتماد کنید از آن برای سوق دادن آن به افزایش قیمت جدید در مدت زمان کوتاه استفاده کنید. با پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال و بیش از 10 میلیون بارگیری در فروشگاه Google Play و شماره 11 در بخش مالی اپ استور اپل، کیف پول TrustVault در حال افزایش است. اگرچه کاربرد توکن TWT در زمان نوشتن حداقل است، اما ممکن است در طول زمان توسعه یابد.

کیف پول ارز دیجیتال TrustVolt Token چیست؟

TWT یک توکن BEP2 و BEP20 است، بنابراین هر کیف پولی که از اکوسیستم زنجیره ای بایننس پشتیبانی می کند، می تواند آن را ذخیره، ارسال و دریافت کند. به عنوان مثال، خود کیف پول Trust و همچنین کیف پول Metamask، کیف پول های نرم افزاری مناسبی برای ذخیره TWT هستند. Ledger و Trezor نمونه‌هایی از کیف پول‌های سخت‌افزاری Token Trust Wallet هستند که به دلیل ذخیره‌سازی آفلاین دارایی‌های کاربران، امنیت بیشتری نسبت به کیف پول‌های نرم‌افزاری دارند.

راه خرید و فروش TrustVolt Token چیست؟

در مورد نحوه خرید و فروش TrustVolt Token، اکوسیستم بایننس روش هایی را ارائه کرده است.

آینده TrustVolt Token و سرمایه گذاری روی آن

نقشه راه TrustVolt Token چیست؟

فقدان نقشه راه باعث ایجاد عدم اطمینان در مورد برنامه های تیم موسس برای پلتفرم و توکن TWT می شود. ویکتور رادچنکو، بنیانگذار TrustVault، معتقد است که TWT دارندگان خود را در مورد حکومت، رأی و قدرت تصمیم‌گیری آموزش می‌دهد و می‌تواند مفهوم «پذیرش» و «آموزش» را برای فناوری‌های آینده در دنیای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ترویج کند. پاسخ به این که هدف نهایی ارز دیجیتال Trust Volt Token چیست را به شرح زیر بیان می کند:

بیایید آن را ساده کنیم، آن را در دسترس قرار دهیم و به مردم این امکان را بدهیم که بدون محدودیت کیف پول توکن TrustVolt ایجاد کنند. شما آزاد هستید که کیف پول خود را در هر کجا که می خواهید تنظیم کنید. نامحدود.”

با این حال، یک دلیل برای خوش بین بودن در مورد سرمایه گذاری در TWT و آینده آن این است که این سرمایه گذاری به نگهداری دارایی های رمزنگاری محدود نمی شود. TrustVault خود یک اکوسیستم رمزنگاری است که ویژگی هایی مانند سهام، مبادله و اعتبارسنجی پروژه ها را امکان پذیر می کند.

به نظر شما سایر ویژگی های TrustVolt Token چیست؟ در چه زمینه های دیگری می توان از کیف پول توکن استفاده کرد؟