منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ چگونه حساب را به ارز خارجی شارژ کنیم؟

ارزینجا مگ چگونه حساب را به ارز خارجی شارژ کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ چگونه حساب را به ارز خارجی شارژ کنیم؟

در این مقاله با نحوه بارگذاری حساب های ارزی آشنا می شویم. از آنجایی که مراحل این کار تقریباً در همه مبادلات یکسان است. به عنوان مثال، صرافی معروف Binance را انتخاب کردیم. سپرده گذاری ارزهای دیجیتال در سایر صرافی ها به همین صورت خواهد بود و تنها تفاوت هایی در ظاهر و مکان کلیدها مشاهده می شود.

امکان بارگیری حساب با کارت های بانکی در صرافی وجود دارد، اما برای کاربرانی که حساب بانکی خارجی ندارند یا در کشورهای تحریم زندگی می کنند، پورت کریپتو نیز در دسترس است. کاربران معمولاً از استیبل کوین ها برای شارژ حساب های خود استفاده می کنند که محبوب ترین آنها Tether یا USDT هستند. برای خرید تتر یا سایر ارزهای دیجیتال می توانید از خدمات صرافی ارزینجا استفاده کنید. پس از خرید ریالی تتر که در فیلم زیر نمایش داده شده است، می توانید اکانت را در صرافی ها شارژ کرده و از خدمات آن ها استفاده کنید.

نحوه خرید تتر از صرافی ارزینجا

نحوه واریز ارز دیجیتال به حساب صرافی بایننس

1. وارد حساب Binance خود شوید و به [Wallet] و سپس [Overview] کلیک.

بارگیری یک حساب ارزی

2. روی [Deposit] کلیک کنید و یک پنجره بازشو خواهید دید.

بیت کوین بخرید

3. روی [Crypto Deposit] کلیک.

Tether را بخرید

4. ارز دیجیتالی را که می خواهید حساب خود را با آن شارژ کنید انتخاب کنید، به عنوان مثال Tether (USDT).

ارزینجا مگ چگونه حساب را به ارز خارجی شارژ کنیم؟

5. سپس شبکه سپرده را انتخاب کنید.

لطفاً مطمئن شوید که شبکه انتخابی همان پلتفرمی است که از آن خارج می‌شوید. اگر شبکه اشتباهی را انتخاب کنید، سرمایه خود را از دست خواهید داد.

خرید ارز دیجیتال

6. در این مثال، USDT را از پلتفرم دیگری برداشت و به بایننس واریز می کنیم. از آنجایی که ما از یک آدرس ERC20 (بلاک چین اتریوم) خارج می‌شویم، شبکه سپرده صرافی را نیز ERC20 انتخاب می‌کنیم.

خرید اتریوم

7. عبارت در بخش [Address] کیف پول نوشته شده Binance را کپی کنید و آن را در پلتفرمی (یا کیف پول) که می خواهید ارز دیجیتال را از آن برداشت کنید، قرار دهید.

این آدرس ERC20 Tetri حساب Binance شما است. مطمئن شوید که آدرس به درستی کپی شده است. ضمناً در تمامی صرافی ها حداقل مبلغ سپرده مشخص می شود که با عبارت «حداقل سپرده» مشخص می شود، لطفاً توجه داشته باشید که مبلغ ارسالی شما کمتر از این مبلغ نباشد.

بیت کوین چیست؟

همچنین، می‌توانید روی نماد کد QR کلیک کنید تا یک کد QR از آدرس دریافت کنید و آن را در پلتفرمی که از آن برداشت می‌کنید اسکن کنید.

ریپل را بخرید

می توانید روی آن کلیک کنید [Change]، که در تصویر بالا با رنگ نارنجی مشخص شده است، تب واریز را از Spot Wallet به Funding Wallet تغییر دهید. البته پس از واریز در WalletSpot، می توانید سکه های خود را بین کیف پول های داخلی بایننس نیز انتقال دهید.
8. پس از انتقال از کیف پول خود (یا پلتفرم دیگری که از طریق آن ارز دیجیتال را به بایننس انتقال می دهید)، تایید تراکنش زمان می برد. زمان تایید بسته به بلاک چین و ترافیک فعلی شبکه متفاوت است. پس از پردازش انتقال، وجوه به زودی به حساب Binance شما واریز می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)