منو سایت

ارزینجا مگ چنین تحلیل ماتیکی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ چنین تحلیل ماتیکی

قیمت Polygon (MATIC) در شش روز گذشته با وجود شرایط نامناسب در بازار کریپتو، بیش از 14 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار، Metic با قیمت 0.8723 دلار معامله می شد و رشد روزانه 7.91٪ را ثبت کرد و بالاتر از مرز 0.84 دلار بهبود یافت. این حرکت Metic را به بالاترین رتبه در لیست سریع‌ترین رشد CoinMarketCap سوق داد.

قیمت 1 دلار برای مت؟

قیمت Metic چندین تلاش ناموفق برای شکستن از سطح مقاومت اصلی 0.84 دلار در ماه اکتبر انجام داد.

قیمت متیک

نمودار قیمت متیک

در حدود 13 اکتبر، جفت ارز MATIC/USDT به بالای خط روند نزولی شکل گرفته در ابتدای اکتبر رسید. با شتاب گرفتن قیمت، RSI از روند نزولی خارج شد. مقاومت قابل توجه بعدی نزدیک به 0.97 دلار است که در آن بیش از 45000 آدرس دارای 969 میلیون متیک هستند (تصویر زیر). در کوتاه مدت، در صورت ادامه روند صعودی، قیمت Metic می تواند تا 0.94 دلار افزایش یابد.

ارزینجا مگ چنین تحلیل ماتیکی

با مثبت شدن RSI، اقدام قیمت ممکن است به نفع گاوها باشد. از سوی دیگر، اگر گاوها نتوانند قیمت ها را بالای 0.85 دلار نگه دارند، حرکت نزولی می تواند غالب شود و قیمت ها را به 0.75 دلار بازگرداند.

ورودی های جدید در حال سرازیر شدن هستند

MATIC در طول این اقدام صعودی قیمت، آدرس‌های فعال روزانه (DAA) را دریافت می‌کند. تعداد DAA تنها در چند روز بیش از 60 درصد افزایش یافت.

روش خرید

داده های IntoTheBlock همچنین نشان می دهد که در هفت روز گذشته، آدرس های جدید 11.54 درصد و آدرس های فعال 19.47 درصد افزایش یافته است. با این حال، MVRV متیک (ارزش بازار/ارزش واقعی) نشانه هایی از گرم شدن بیش از حد را نشان داد زیرا نسبت MVRV هفت روزه شروع به کاهش در سطوح بالاتر کرد. با این حال، با توجه به اینکه MVRV 30 روزه همچنان در یک روند صعودی است، روند بلندمدت دست نخورده به نظر می رسد.

Poligan Metic را بخرید

رشد شبکه متیک نیز شاهد افزایش خوبی بود که می تواند از حرکت قیمت کوتاه مدت حمایت کند. با این حال، از آنجایی که نهنگ ها در سطوح پایین تجمع می کنند، می توان نتیجه گرفت که ماهی های بزرگتر هنوز محتاط هستند و دوباره شروع به تجمع نکرده اند.

فروش متیک

به طور کلی، در حالی که شاخص‌های زنجیره‌ای متیک چشم‌انداز سالمی را برای سکه نشان می‌دهند، تنها زمانی که انباشت نهنگ‌ها و تراکنش‌های بزرگ کاهش پیدا کند، می‌توان انتظار بهبودی اساسی داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.