منو سایت

ارزینجا مگ همکاری صرافی Crypto.com و Visa

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ همکاری صرافی Crypto.com و Visa

راه اندازی کارت نقدی جدید کریپتو

صرافی کریپتو Blockchain.com با ویزا همکاری کرده است تا یک کارت اعتباری رمزنگاری را راه‌اندازی کند که در ابتدا فقط برای ساکنان ایالات متحده در دسترس بود و به کاربران اجازه می‌دهد از موجودی رمزنگاری یا پول نقد خود در هر جایی که کارت‌های نقدی در دسترس هستند استفاده کنند. ویزا پذیرفته شد، پرداخت کنید.

در اطلاعیه ای در 26 اکتبر، Blockchain.com فاش کرد که هیچ هزینه ثبت نام یا سالانه، هیچ کارمزد تراکنش وجود نخواهد داشت و کاربران 1٪ از کل خریدهای رمزنگاری را به دست خواهند آورد.

پیتر اسمیت، مدیر عامل Blockchain.com در مصاحبه ای با Yahoo Finance گفت این کارت قبلاً توسط 50000 نفر در لیست انتظار امضا شده است.
پس از این اعلامیه، رئیس بخش رمزنگاری ویزا، کوی شفیلد، خاطرنشان کرد که پذیرش جهانی برای رشد مداوم پذیرش کریپتو ضروری است. کمک 2020 این اعلامیه به دنبال این خبر است که ویزا با صرافی رمزارز FTX برای راه‌اندازی یک کارت نقدی در 40 کشور در 7 اکتبر شریک شده است.

در 25 اکتبر، MasterCard رقیب اصلی ویزا یک مشارکت استراتژیک با BitOasis، پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) امضا کرد تا مجموعه ای از برنامه های کارت رمزنگاری را که برای تسهیل پذیرش جهانی دارایی های دیجیتال طراحی شده اند، راه اندازی کند.

مشتریان BitOasis می‌توانند کیف پول خود را به کارت جدید پیوند دهند و ارز دیجیتال را به فیات تبدیل کنند تا از شبکه تجاری جهانی MasterCard که انتظار می‌رود در اوایل سال 2023 راه اندازی شود، استفاده کنند.

اولا دودین، بنیانگذار و مدیر عامل BitOasis، پتانسیل زیادی برای پذیرش در این زمینه می بیند و خاطرنشان کرد:

این مشارکت به دنبال دور سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری BitOasis سری B است که در اکتبر 2021 بسته شد.

5.5 – (1 امتیاز)