منو سایت

ارزینجا مگ خرید NFT

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ خرید NFT

در دستورالعمل جدیدی که اخیراً منتشر شد، اپل فاش کرد که استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در برنامه‌ها مجاز است، اما نه برای باز کردن قفل محتوا یا ویژگی‌های خاص در برنامه‌ها. طبق به‌روزرسانی رسمی اپل در 24 اکتبر:

برنامه‌ها می‌توانند از خریدهای درون‌برنامه‌ای برای فروش NFT و فروش خدمات مرتبط مانند سکه، فهرست‌بندی و انتقال توکن استفاده کنند. برنامه ها ممکن است به کاربران اجازه دهند NFT های خود را مشاهده کنند، مشروط بر اینکه داشتن NFT ها قفل ویژگی ها یا عملکرد برنامه را باز نکند.

این شرکت فناوری اضافه کرد که برنامه‌ها می‌توانند به کاربران اجازه دهند مجموعه‌های NFT سایر کاربران را مشاهده کنند، اما تا زمانی که برنامه‌ها مشتریان را به لینک‌های خارجی یا مکانیزم‌های خرید به غیر از خریدهای درون‌برنامه هدایت نکنند.

این بدان معناست که تراکنش های NFT نیز مشمول 30 درصد کارمزد مبادلات درون برنامه ای اپل هستند. در مقایسه، بازار NFT OpenC تنها 2.5 درصد برای تراکنش ها دریافت می کند.

Decrypt گزارش داد که محدودیت اپل می تواند از خرید و استفاده از NFT جلوگیری کند، زیرا NFT ها به طور گسترده به عنوان کلید برای باز کردن قفل محتوای قفل شده یا انحصاری استفاده می شوند. ناگفته نماند که نقض دستورالعمل های اپل می تواند باعث حذف برنامه از فروشگاه اپل شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.