منو سایت

ارزینجا مگ تحلیل چنین چندضلعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تحلیل چنین چندضلعی

با وجود افزایش تعداد مشارکت ها، Polygon رشد چندانی در فروش NFT نداشت. همانطور که گفته شد، مجموعه NFT Reddit در چند روز گذشته مورد توجه کاربران قرار گرفته است. NFT های پرفروش در مجموعه Reddit رشد قابل توجهی داشتند. در واقع، طبق Reddit Floor، سه NFT برتر در 7 روز گذشته بیش از 50 درصد رشد در قیمت های کف خود داشته اند. تعداد فروش های ثبت شده نیز در همین مدت افزایش یافته است.

سریال های محبوبی مانند The Senses و Spooky Season توجه معامله گران NFT را به خود جلب کرده است. در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات مجموعه The Senses در 7 روز گذشته 408 درصد و تعداد فروش آن 243 درصد افزایش یافته است. برای فصل اسپوکی، حجم آن 83 درصد و حداقل قیمت آن 152 درصد افزایش یافته است. این افزایش در رشد NFT می تواند تأثیر مثبتی بر چند ضلعی آینده داشته باشد. با این حال، در یک بخش، پالیگان نتوانست رشد زیادی را ببیند.

پولیگان نتوانست در بخش دفاع خوب عمل کند. همانطور که از نمودار پیوست مشاهده می شود، TVL پالیگان پس از 2 اکتبر به کاهش خود ادامه داد.

قیمت چند ضلعی

خبر بد برای پالیگان به همین جا ختم نمی شود، زیرا تعداد کاربران فعال روزانه در این شبکه نیز طی هفته گذشته کاهش یافته است. رشد شبکه چند ضلعی نیز کند شده است که نشان دهنده کاهش تعداد آدرس های جدید انتقال دهنده MATIC برای اولین بار است. این موضوع ممکن است به این معنی باشد که کاربران جدید علاقه کمتری به Metic دارند.

تحلیل چند ضلعی

اگرچه فعالیت روزانه برای Polygon کاهش یافته است، اما از نظر درآمد شبکه افزایش قابل توجهی داشته است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، حجم معاملات افزایش زیادی در سود را نشان می دهد. با این حال، مجموع کاهش یافت و از 538 میلیون دلار در چند روز گذشته به 232 میلیون دلار کاهش یافت.

با وجود کاهش حجم، ارزش بازار Metic افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار آن 7.36 میلیارد دلار بود. ارزش بازار آن در هفت روز گذشته 4.50 درصد افزایش یافته است.

پولیگان بخرید

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.