منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال رهبر صرافی FTX: زمستان ارز دیجیتال به زودی به پایان می رسد

ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال رهبر صرافی FTX: زمستان ارز دیجیتال به زودی به پایان می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تحقیقات و آموزش بازار ارز دیجیتال رهبر صرافی FTX: زمستان ارز دیجیتال به زودی به پایان می رسد

رئیس صرافی FTX: پایان زمستان ارز دیجیتال نزدیک است

در مصاحبه اخیر، برت هریسون، رئیس شعبه ایالات متحده صرافی FTX; او توضیح می دهد که چرا معتقد است زمستان ارز دیجیتال ممکن است به زودی به پایان برسد.

در طی مصاحبه ای با امیلی چانگ، مجری فناوری بلومبرگ، از هریسون در مورد همکاری اخیر صرافی کوین بیس و بلک راک، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان بر اساس کل دارایی های تحت مدیریت سوال شد.

در 4 آگوست، برت تاجپول از کوین‌بیس (که ریاست موسسه کوین‌بیس را بر عهده دارد) و گرگ توزار (رئیس محصولات سازمانی) یک پست وبلاگی منتشر کردند که در آن اعلام شد کوین‌بیس و بلک راک برای ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان بلک‌راک توافق کرده‌اند. توافق رسیده.

این پست وبلاگ بیان می کند که Coinbase در حال تبادل با شرکت Blackrock است. بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان با هم همکاری می کند. برای ارائه خدمات رمزنگاری به مشتریان نهادی خود برای استفاده از محصولات مرتبط با ارز دیجیتال از طریق Coinbase Prime.

جوزف چالوم، رئیس مشارکت های استراتژیک بین المللی در بلک راک، گفت:

مشتریان سازمانی ما به طور فزاینده ای علاقه مند به ارائه خدمات بیت کوین و ارز دیجیتال به آنها هستند. و آنها بر نحوه مدیریت موثر این دارایی ها تمرکز می کنند. این ارتباط با صرافی Coinbase به مشتریان این امکان را می دهد که مستقیماً در مدیریت پرتفوی و معاملات تجاری خود شرکت کنند. و آنها می توانند معاملات خود را با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مدیریت کنند.

تاثیر بر مشتریان نهادی

بر اساس گزارش منتشر شده توسط Daily Hodl؛ رئیس صرافی FTX آمریکا با اشاره به تاثیر گسترده تقاضای نهادی برای ارزهای دیجیتال، مدعی شد؛ این همکاری نشان می دهد که زمستان ارزهای دیجیتال رو به پایان است. وی تصریح کرد: اکنون زمان ایجاد زیرساخت ها است. تا زمانی که بسیاری از سرمایه گذاران دوباره به ارزهای دیجیتال روی بیاورند، زیرساخت ها باید ایجاد شوند. شما ابزار و سرمایه لازم را دارید.

هریسون همچنین به افزایش ارزهای دیجیتال در بازار و تعلیق روند انحلال و ورشکستگی شرکت های رمزنگاری اشاره کرد. او بر این باور است که ترکیبی از افزایش قیمت ها و احساسات مثبت به این روایت کمک می کند که زمستان ارز دیجیتال در حال پایان است.

همچنین از هریسون خواسته شد تا در مورد اخراج‌های اعلام شده توسط صرافی‌های رقیب مانند Coinbase و رابین هود اظهار نظر کند و او پاسخ داد:

من فکر می کنم شرکت هایی مانند آن درس واقعی گرفته اند. و این است که این شرکت های در حال رشد که معمولا افزایش تعداد کارکنان را نشانه رشد شرکت می دانند متوجه می شوند که در واقع گاهی افزایش تعداد کارکنان می تواند مانع رشد شرکت شود. .

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.