منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تکمیل فروش بیت کوین توسط ماینرها

ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تکمیل فروش بیت کوین توسط ماینرها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ تحقیقات بازار ارز دیجیتال و آموزش تکمیل فروش بیت کوین توسط ماینرها

فشار فروش بر ماینرهای عمومی بیت کوین در چند ماه گذشته افزایش یافته است. این نتیجه مستقیم کاهش قیمت دارایی دیجیتال بود که جریان نقدی استخراج کنندگان بیت کوین را به شدت کاهش داد. سودآوری بیش از 60 درصد کاهش یافت و از آنجایی که ماینرها هنوز هزینه های جاری را متحمل می شدند، آنها مجبور بودند بیت کوین های خود را برای جریان نقدی سرمایه گذاری کنند که منجر به فروش انبوه شد.

ماینرها بیت کوین را استخراج می کنند

در سه ماه گذشته، ماینرهای بیت کوین در شرایط سختی برای حفظ بیت کوین های استخراج شده خود قرار داشته اند. از آنجایی که اکثر ماینرهای عمومی بیت کوین نتوانسته اند در این مدت هش خود را افزایش دهند، تولید تقریبا ثابت باقی می ماند.

در ماه ژوئن زمانی شروع شد که قیمت بیت کوین تقریباً 50 درصد کاهش یافت. استخراج‌کنندگان بیت‌کوین برای هموار کردن بخش‌های خشن عملیات خود، به فروش بیت‌کوین‌های بیشتری نسبت به تولید خود روی آوردند. تا پایان ماه، ماینرهای عمومی بیت کوین گزارش دادند که تقریباً 400 درصد بیشتر از آنچه در طول ماه تولید کرده بودند، بیت کوین فروخته اند. تعداد کل بیت کوین های فروخته شده در دوره یک ماهه به بیش از 14000 بیت کوین رسید.

این روند تا ماه جولای ادامه خواهد داشت، زمانی که استخراج کنندگان عمومی بار دیگر بیش از تولید خود فروختند. این بار ماینرها در مجموع 6200 بیت کوین در یک ماه فروختند که حدود 160 درصد بیشتر از تولید ماهانه آنها بود.

بیت کوین در مقابل سهام

همبستگی بیت کوین با بازار سهام در حال ضعیف شدن است
هر دو ماه در حال حاضر به عنوان ماه هایی با بیشترین فروش بیت کوین توسط شرکت های دولتی ثبت شده اند. با وجود رونق گسترده فروش، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین هنوز از بازار خارج نشده‌اند، اما فشار فروش ممکن است کاهش یابد.

ماینرها ممکن است فروش خود را متوقف کنند

در ابتدای ماه اوت، قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی بهتر از دو ماه قبل بود. این بهبود به طور قابل توجهی بر جریان نقدی شرکت های بیت کوین تأثیر گذاشت و آنها را در موقعیت بسیار بهتری نسبت به ژوئن و جولای قرار داد. این به طور کامل فشار بر حفارهای عمومی را از بین نبرده است، اما با گذشت زمان شروع به کاهش کرده است.

از آنجایی که قیمت بیت کوین در ماه گذشته بیش از 10 درصد افزایش یافت، این سهولت چندان قابل توجه نبود. برآوردها حاکی از آن است که ماینرهای بیت کوین برای سرپا ماندن باید به فروش بیت کوین ادامه دهند و تحقیقات Arcane این میزان را بین 100 تا 150 درصد از کل تولید می داند. بنابراین بر اساس اعداد جولای، استخراج‌کنندگان عمومی می‌توانند بین ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ بیت کوین در ماه از آینده تخلیه کنند.

با این حال، اگر بیت کوین بتواند دوباره به بالای 30000 دلار صعود کند، ممکن است یک شکست رخ دهد. این قیمت هم برای ماینرها و هم برای سرمایه گذاران در فضا بسیار مهم است. این امر نیاز ماینرهای عمومی به فروش BTC را کاهش می دهد، بنابراین سکه های کمتری در گردش هستند.