منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارزینجا مگ بیش از 53000 برنامه غیرمتمرکز در شبکه پلیگان مستقر شده است.

ارزینجا مگ بیش از 53000 برنامه غیرمتمرکز در شبکه پلیگان مستقر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارزینجا مگ بیش از 53000 برنامه غیرمتمرکز در شبکه پلیگان مستقر شده است.

تیم Polygon (MATIC) اخیراً اعلام کرد که طبق داده‌های پلتفرم توسعه Alchemy web3، بیش از 53000 برنامه غیرمتمرکز (dApps) در حال حاضر در شبکه Polygon مستقر هستند.

Polygon یک پلتفرم مقیاس‌پذیری غیرمتمرکز اتریوم است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های مقیاس‌پذیر کاربرپسند با کارمزد تراکنش‌های پایین بدون به خطر انداختن امنیت بسازند. کاغذ سفید پروژه Polygon را به عنوان پروتکل و چارچوبی برای اتصال شبکه های بلاک چین سازگار با اتریوم توصیف می کند.

بر اساس یک پست وبلاگ منتشر شده توسط تیم پالیگان در 17 اکتبر 2022، این تعداد، 53,000، “بیش از 60 درصد از ژوئن افزایش یافته است و از ابتدای سال تقریبا 8 برابر شده است” و “تعداد کل درخواست ها” تا کنون هم شبکه اصلی و هم شبکه آزمایشی راه اندازی شده اند و فعالیت بالایی در اکوسیستم نشان می دهند.

شبکه چند ضلعی

رشد اکوسیستم dApps در پولیگان

در پست وبلاگ پالیگان آمده است:

داده‌های کیمیاگر نشان می‌دهد که اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز فعال ماهانه، که به تعداد اپلیکیشن‌های زنده در اکوسیستم نزدیک‌تر هستند، از پایان سه‌ماهه گذشته با ۲۹ درصد افزایش به ۱۷۸۰۰ عدد رسیده‌اند. این افزایش از ابتدای سال تاکنون چهار برابر شده است.

پست وبلاگ پالیگان همچنین اعلام کرد که شرکت فین‌تک Nubank، که در سال 2013 تأسیس شد، «با پالیگان برای راه‌اندازی ارز دیجیتال خود و استفاده از قدرت Web3 شریک می‌شود» و اینکه توکن Nucoin «با فناوری Paligan ساخته شده است». این می تواند یک خبر بسیار خوب دیگر برای طرفداران متیک باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.